Kontakt

FIRMA Wygoda Travel Sp. z o.o.

NIP: 676 236 05 10, REGON: 120550199, KRS: 0000291177
Kapitał zakładowy: 500 000,00 zł
ADRES pl. Bohaterów Getta 17/14, 30-547 Kraków
TELEFON tel. + 48 12 252 09 10
fax + 48 12 252 09 49
tel. alarmowy: +48 513 085 350
tel. księgowość: +48 12 252 09 28
EMAIL/WWW infolinia@wygodatravel.pl, www.wygodatravel.pl
KONTO BANKOWE BANK MILLENNIUM S.A.
33 1160 2202 0000 0000 9841 4955
CZYNNE poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
REZERWACJA ONLINE 24 h www.wygodatravel.pl, www.wygodatravel.bluevendo.pl

Zarząd

Andrzej Wygoda

Prezes Zarządu

a.wygoda@wygodatravel.pl

Krzysztof Wroński

Wiceprezes Zarządu

k.wronski@wygodatravel.pl

Tomasz Pudełko

Członek Zarządu / Dyrektor Biura

t.pudelko@wygodatravel.pl

Dział księgowości

Malwina Grochowska

Młodsza Księgowa

office@wygodatravel.pl

Artem Semchyshen

Młodszy Księgowy

ksiegowosc@wygodatravel.pl

Call Center

Anita Gurbisz

anita@wygodatravel.pl

Jacek Depowski

jacek@wygodatravel.pl

Produkt

Anna Czech Kowalik

Menadżer ds. kontraktów/Contract Manager

a.czech_kowalik@wygodatravel.pl

skype: wygoda_annaczech

Radosław Nawrot

Menadżer ds. produktu

r.nawrot@wygodatravel.pl

skype: wygoda_infolinia

Współpraca z Biurami Agencyjnymi

Tomasz Pudełko

Członek Zarządu / Dyrektor Biura

wspolpraca@wygodatravel.pl

skype: wygoda_tomek

Dział Turystyki Przyjazdowej - Incoming

Tomasz Pudełko

Członek Zarządu / Dyrektor Biura

incoming@wygodatravel.pl

skype: wygoda_tomek
tel.: + 48 12 252 09 19
www.polandservice.com

Karolina Czort

incoming@wygodatravel.pl

tel.: + 48 12 252 09 22
www.polandservice.com

Eliza Ołdak

incoming@wygodatravel.pl

tel.: + 48 12 252 09 21
www.polandservice.com

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.
Szybka rezerwacja telefoniczna 12 252 09 55 - Zarezerwuj wyjazd przez telefon w ciągu kilku minut! Zadzwoń: pon-pt 10:00-18:00