Kontakt

FIRMA Wygoda Travel Sp. z o.o.

NIP: 676 236 05 10, REGON: 120550199, KRS: 0000291177
Kapitał zakładowy: 500 000,00 zł
ADRES pl. Bohaterów Getta 17/14, 30-547 Kraków
TELEFON tel. + 48 12 252 09 10
fax + 48 12 252 09 49
tel. alarmowy: +48 513 085 350
tel. księgowość: +48 12 252 09 28
EMAIL/WWW infolinia@wygodatravel.pl, www.wygodatravel.pl
KONTO BANKOWE (UWAGA - NOWE KONTO!) ALIOR BANK (nowy rachunek)
31 2490 0005 0000 4530 5966 7522

BANK MILLENNIUM S.A.
33 1160 2202 0000 0000 9841 4955
CZYNNE poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00 (tylko infolinia)
REZERWACJA ONLINE 24 h www.wygodatravel.pl, www.wygodatravel.bluevendo.pl

Zarząd

Andrzej Wygoda

Prezes Zarządu

a.wygoda@wygodatravel.pl

Krzysztof Wroński

Wiceprezes Zarządu

k.wronski@wygodatravel.pl

Tomasz Pudełko

Członek Zarządu

t.pudelko@wygodatravel.pl

Dział księgowości / tel.: + 48 12 252 09 29

Malwina Grochowska

Dyrektor Biura
Księgowa

office@wygodatravel.pl

Artem Semchyshen

Młodszy Księgowy

ksiegowosc@wygodatravel.pl

Front Office / Doradca Klienta / tel.: + 48 12 252 09 10

Monika Kucińska

m.kucinska@wygodatravel.pl

Angelina Zub

a.zub@wygodatravel.pl

Aleksandra Sałęga

a.salega@wygodatravel.pl

Produkt

Anna Czech Kowalik

Manager ds. kontraktów
Contract Manager

a.czech_kowalik@wygodatravel.pl

Anita Gurbisz

Manager ds. kontraktów
Contract Manager

a.gurbisz@wygodatravel.pl

Agnieszka Mrowca

Produkt Manager

a.mrowca@wygodatravel.pl

Ilona Zavalna

Specjalista ds. produktu

i.zavalna@wygodatravel.pl

Współpraca Agencyjna / tel.: + 48 12 252 09 23

Tomasz Pudełko

Członek Zarządu

wspolpraca@wygodatravel.pl

Adam Chodun

Dyrektor Regionalny / wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

a.chodun@wygodatravel.pl

Dział Turystyki Przyjazdowej - Incoming / tel.: + 48 12 252 09 19

Karolina Czort

Product Manager

incoming@wygodatravel.pl

tel.: + 48 12 252 09 22
www.polandservice.com

Natalia Roczniak

Tour Coordinator

incoming@wygodatravel.pl

tel.: + 48 12 252 09 20
www.polandservice.com

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.