Najważniejsze cechy:

  • Karnet: Les Sybelles 310 km w cenie
  • Przy stoku
  • Podgrzewany zewnętrzny basen

Jednym zdaniem:

Przytulne apartamenty z zewnętrznym podgrzewanym basenem, tuż przy trasach.

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji mają Państwo do dyspozycji obszar narciarski Les Sybelles - karnet wliczony w cenę.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 3,5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy,  Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

Położenie

Rezydencja położona na wysokości 1490 m n.p.m. w miejscowości Le Corbier, tuż przy stoku, 50 m od wyciągu, 300 m do najbliższych sklepów.

Hotel

Rezydencja

Obiekt posiada 77 wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentów zlokalizowanych w trzech oddzielnych budynkach. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Uwaga: Ze względu na położenie rezydencji, nie ma możliwości podjazdu pod sam obiekt. Klienci dojeżdzający transferami z lotniska lub autokarem, z miejsca przystanku do rezydencji przechodzą  samodzielnie około 150-200 m analogicznie przy wyjeździe.

Pokoje

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z toaletą, w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, kuchenka ceramiczna), TV.

Studio z alkową* sypialną (30 m²) – dla 2-4 osób, składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla dwóch osób, wnęki z łóżkiem piętrowym lub z łóżkami pojedynczymi. 

* alkowa to wydzielona część pokoju, najczęściej w formie wnęki, przeznaczona na sypialnię.

Do dyspozycji

Odkryty zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, sauna (dodatkowo płatna), siłownia, indywidualne szafki na sprzęt narciarski, bezpłatny parking tuż przy wejściu do ośrodka, zadaszony parking (dodatkowo płatny).

Po nartach

W centrum miejscowości Le Corbier znajduje się duży odkryty basen z podgrzewaną wodą oraz Spa. Le Corbier ma do zaoferowania także lodowisko, skutery śnieżne, paragliding, psie zaprzęgi, wycieczki w butach śnieżnych, biegi na orientację i kino. Po całodziennej jeździe na nartach, można wybrać się do pobliskich barów, restauracji lub mini pasaży handlowych zlokalizowanych w rezydencjach.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie lub śniadania i obiadokolacje lub same kolacje. Śniadania w postaci bufetu (croissant, płatki zbożowe, pieczywo, kawa/herbata, soki); obiadokolacje lub same kolacje serwowane (przystawka, danie główne, deser). Wyżywienie realizowane jest w restauracji na terenie rezydencji.

Uwaga

Ze względu na położenie rezydencji, nie ma możliwości podjazdu pod sam obiekt. Klienci dojeżdzający transferami z lotniska lub autokarem, z miejsca przystanku do rezydencji przechodzą  samodzielnie około 150-200 m. analogicznie przy wyjeździe.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). 

Recepcja w rezydencji czynna:Sobota: 08:00-12:00 i 14:00-20:00
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:00-11:00 i 17:00-19:00, Środa: nieczynne przez cały dzień


UWAGA: ZMIANA SPOSOBU ODBIERANIA SKIPASSÓW
Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych KODÓW, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Le Corbier - wejdż i sprawdź.
Mapa miejscowości - Le Corbier - wejdź i sprawdź.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * wyżywienie; w przypadku wybrania oferty z wyżywieniem; 7 śniadań i 7 obiadokolacji lub 7 kolacji * opiekę rezydenta na telefon * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN (SPRAWDŹ) * bezdotykową kartę zbliżeniową/6-dniowy karnet narciarski (6 x Sybelles) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel * TV * korzystanie z basenu i strefy fitness * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

wyżywienia * transferów do wyciągów * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * korzystania z krytego parkingu * korzystania z sauny * sprzątania końcowego (samodzielnie lub od 62-77 EUR/apt. – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).

Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi – pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

ręczniki (8 EUR/komplet/os.) * kryty parking (40 EUR/tydzień, konieczna rezerwacja: corbier@odalys-vacances.com) * sauna (6 EUR/os./30 min.), sauna 5 wejść 25 EUR/os. * sprzątanie końcowe (od 62-77 EUR/apt) * WiFi 8 EUR/dzień lub 20 EUR/tydzień (limitowane do 2 urządzeń)

Zwierzęta są akceptowane w rezydencji - 60 EUR/pobyt/zwierzę lub 12 EUR/dzień/zwierzę.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2,50 EUR/os./dzień oraz kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300 EUR/apt.).

Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6x Sybelles w cenie przez cały sezon.

UWAGA: ZMIANA SPOSOBU ODBIERANIA SKIPASSÓW
Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych KODÓW, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Le Corbier - wejdż i sprawdź.
Mapa miejscowości - Le Corbier - wejdź i sprawdź.

Ogólny opis regionu

Les Sybelles to największy teren narciarski w dolinie Maurienne i jeden z największych we Francji. W skład tego ogromnego kurortu wchodzi 6 miejscowości i połączonych ze sobą ośrodków narciarskich. Każda wioska ma swój odrębny charakter i tożsamość, co tworzy z Les Sybelles prawdziwą mozaikę tradycyjnych domów o sabaudzkiej architekturze, komfortowych rezydencji w klasycznym alpejskim stylu i nowoczesnej infrastruktury. Les Sybelles nieustannie się rozwija, ale modernizacja ośrodka zawsze odbywa się z zachowaniem harmonii z naturą i dbałością o środowisko. Panują tu doskonałe warunki dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi, 2 z 6 ośrodków zostały wyróżnione gwiazdą „Familie Plus”. Dużo tras niebieskich i zielonych zostało zlokalizowanych na wysokogórskich halach, które trudy nauki osładzają pięknymi panoramami. Najwięcej tras przygotowano dla narciarzy średniozaawansowanych. Miłośnicy off road’u znajdą tutaj także szerokie, sypkie i wystarczająco strome stoki. Co więcej, za zakwaterowanie blisko wyciągów tej znakomitej stacji w rezydencji położonej w Le Toussuire lub Le Corbier zapłacimy mniej, niż w bardziej rozreklamowanych ośrodkach położonych po drugiej stronie doliny rzeki L’Arc.

LA TOUSSUIRE VIDEO

Stacje narciarskie

Z 310 km tras narciarskich zlokalizowanych na wysokości 1150 – 2620 m n.p.m. tworzy 6 połączonych ze sobą ośrodków: La Toussuire, Le Corbier, Saint-Sorlin d’Arves, Saint Jean d’Arves, Les Bottieres i Saint-Colomban-des Villards. Jest to jest największy w Maurienne i czwarty co do wielkości we Francji teren narciarski. Dla początkujących najwięcej tras znajdziemy w obrębie ośrodków Le Corbier i La Toussuire, także w wyższych partiach zboczy. Tras czerwonych jest najwięcej i zlokalizowane są we wszystkich ośrodkach, natomiast tras dla najbardziej zaawansowanych jest niewiele, jest kilka tras czarnych i trudne warianty zjazdów pozatrasowych. Najtrudniejszy zjazd czarną trasą to Vallee Perdue na terenie La Tousssuire. Dla snowboardzistów – snowpark Sy’x Park na wys. 2100-2300 m.

Wyciągi: 
gondole i koleje linowe: 0 
wyciągi krzesełkowe: 29 
orczyki: 41 

Trasy: 8% trudnych, 48% średnich, 22% łatwych


LE CORBIER - VIDEO

LA TOUSSUIRE - VIDEO

Mapy

sprawdź - online

Karnet w cenie

6x Sybelles w cenie przez cały sezon.

UWAGA: ZMIANA SPOSOBU ODBIERANIA SKIPASSÓW
Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych KODÓW, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Le Corbier - wejdż i sprawdź.
Mapa miejscowości - Le Corbier - wejdź i sprawdź.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji mają Państwo do dyspozycji obszar narciarski Les Sybelles.

KARNET LES SYBELLES 6 DNI 
(cennik oficjalny)
21.12.2019 - 17.04.2020
Dorośli 12-74 lat 227,40 EUR
Dzieci 5-11,99 lat 194,00 EUR
Dzieci 0-4,99 lat gratis

Alpages du Corbier studio 2-4 os.(30m²)

FRANCJA - LES SYBELLES - LE CORBIER
ZOBACZ TAKŻE:

Alpages du Corbier apt. 3-6 os. (36m²)


Alpages du Corbier apt. 2-4 os. (29m²)


Alpages du Corbier studio 2 os. (20m²)

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
3422 PLN 3206 PLN
Razem:
6843 PLN 6413 PLN
1490 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.