Najważniejsze cechy:

  • KARNET W CENIE - 300 m od wyciągów
  • Świetna relacja jakość - cena
  • Basen i hammam

Jednym zdaniem:

OSTATNI LOT W SEZONIE

Trasy: 

WAW-TRN/BGY-WAW

WAW-TRN/BGY-KTW

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras. Do wyciągów dowozi darmowy ski bus należący do rezydencji - prosimy zapoznać się z rozkładem jazdy w recepcji.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowychDzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do apartamentu, zakwaterowanie od godziny 17:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godziny 10:00, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. 

Ramowy program imprez autokarowych:
Program 6-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie od 17:00. Dzień 3-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godziny 10:00, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 9: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkład jazdy.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 17:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

IMPREZA na ZAKOŃCZENIE SEZONU - END OF SEASON PARTY - w terminie pobytu 30.03 - 06.04.2019
narty i impreza będą nieodłączne! 6 dni białego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Serre Chevalier!

W programie:

  • Testy nart
  • Słońce, śnieg i muzyka.
  • Super region narciarski
  • Super cena za karnet + pobyt
  • Ostatni lot w sezonie

Położenie

Rezydencja położone w miejscowości La Salle Les Alpes - Villeneuve,  na wysokości 1400 m n.p.m., w odległości ok. 300 m od wyciągu Pontillas, w spokojnej cichej okolicy. W odległości ok. 800 m znajdują się sklepy i restauracje.

Hotel

Rezydencja

Rezydencja oddana do użytku w 2016. Nowoczesna, elegancka w skład której wchodzi 76 apartamentów. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ****.

Pokoje

Pokoje: Wszystkie apartamenty posiadają pokój dzienny z sofą, wyposażoną kuchnie (piekarnik lub mikrofalówka, lodówka, kuchenka, ekspres do kawy, zmywarka) a także łazienkę z prysznicem lub wanna oraz toaletę, dostęp do Wi-Fi.

Apartament 2 pokojowy (ok. 32-38m2) dla 2-4 os. składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą, sypialni dla 2 osób.

Do dyspozycji

Basen, łaźnia, szafki na sprzęt narciarski, parking zewnętrzny - bezpłatny, WiFi.

Po nartach

Serre Chevalier to jeden z największych ośrodków narciarskich w Alpach z 250 km tras, w którego skład wchodzi 13 miejscowości, są to zarówno spokojne tradycyjne wioski, nowoczesne kurorty, jak i historyczne miasto Briançon (zaledwie 7 km z La Salle Les Alpes), znane z fortyfikacji Vaubana, budowniczego Ludwika XIV. Oprócz licznych zabytków znajdują się tu liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, bary, dyskoteki Zwiedzanie średniowiecznego miasta sztuki i historii to jedna z możliwych opcji apres ski,   inne atrakcje miasta to centrum sportowo-rekreacyjne z wellnes „Parc 1326“, całoroczne zadaszone lodowisko o wymiarach olimpijskich oraz aquapark z basenami, aqua-terapią, strefą dla dzieci, zjeżdżalnią wodną, jacuzzi, biczami wodnymi, prądami wodnymi, dyszami masującymi, sauną oraz łaźnią parową.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.
-----------
w Briancon polecamy restauracje :

Le Gavroche  Stare Miasto

Le pied de la Gargouille  Stare Miasto

Le Bistrot De La Paix Stare Miasto

A vos Papilles  na przeciwko rezydencji L Aigle Bleu

w Chantemerle polecamy restaurację

Le Loup Blanc przy wyciągach/centrum
------------
Na stokach warto odwiedzić:

Caffe Soleil
L'Aravet i le Bercail

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W soboty recepcja czynna w godzinach: 10:00-11:00 oraz 17:00-19:00.

Odbiór karnetów na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów w kasie przy wyciągu Pontillas lub Frejus. Vouchery wysyłane są do klientów drogą elektroniczną na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Transport do wyciągów:
Proponujemy klientom transport do wyciągów Pontillas i Frejus miejską kolejką turystyczną która pełni rolę ski busa - wejdż i zobacz  lub skibusem należącym do rezydencji.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego (więcej szczegółów) * 6-dniowy karnet narciarski Serre Chevalier * podatek VAT * TV-Sat * pościel * korzystanie z basenu * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym), transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.


Do wyciągów dowozi darmowy ski bus należący do rezydencji - prosimy zapoznać się z rozkładem jazdy w recepcji.

Cena nie zawiera

Wyżywienia * transferów do wyciągów * ręczników 7.50 EUR/os. * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 60 EUR/apt – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni i wyrzucenie śmieci obligatoryjnie po stronie klientów) * korzystania z łażni.

UWAGA!

Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi – pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Dopłaty opcjonalne

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 EUR * ręczniki 7.50 EUR/os. * sprzątanie końcowe (60 EUR/apt.) płatne na miejscu * wstęp do łaźni 5 EUR/os/wejście lub 20 EUR/os za 5 wejść.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,50 EUR/os./dzień oraz kaucja zwrotna za apartament (płatne na miejscu kartą kredytową 300 EUR/apt).

Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier

Odbiór karnetów na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów w kasie przy wyciagu Pontillas lub Frejus. Vouchery wysyłane są do klientów drogą elektroniczną na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ogólny opis regionu

Słoneczna stacja Serre Chevalier liczy 250 km tras rozlokowanych na wysokości pomiędzy 1200 i 2800 m n.p.m. i jest świetną alternatywą dla bardziej znanych alpejskich kurortów Ośrodek narciarski Serre Chevalier w północnej części regionu Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Alpy Wysokie, to kilkanaście miejscowości rozlokowanych w dolinie Guisane, z których najważniejsze to Chantemerle (1350m), Villeneuve-la-Salle (1400m), Monetier-les-Bains (1500) oraz średniowieczne miasto Briançon (1200m). Ośrodek leży niedaleko włoskiej granicy, na pograniczu parku narodowego des Ecrin, a trasy rozlokowane są na stokach masywu o tej samej nazwie. Ogromna liczba urozmaiconych tras, słoneczna pogoda, niższe ceny, oraz mniej zatłoczone trasy w porównaniu z bardziej znanymi ośrodkami narciarskimi, stanowią świetną propozycję dla miłośników białego szaleństwa. W głównych miejscowościach znajduje się mnóstwo restauracji, sklepów, barów, dyskotek a dzięki połączeniu autobusowemu można z łatwością dostać się do każdej z 4 głównych miejscowości, w tym zwiedzić znane ze średniowiecznych fortyfikacji, historyczne miasto Briançon.

Stacje narciarskie

Serre Chevalier – 250 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności rozlokowanych jest  na wysokości 1200-2800 m n.p.m., w części wysokogórskiej dominują trasy czerwone i czarne, poniżej 2000 m n.p.m. jest więcej tras łatwiejszych wiodących przez tereny zalesione. Serre Chevalier oferuje wiele atrakcji dla wielbicieli freestylu: boardercross, specjalne trasy z muldami, MélèZone – specjalnie przygotowane moduły ze śniegu i drewna oraz  sporej wielkości snowpark na wysokości 2000 m n.p.m. w Villeneuve z 4 strefami o różnym stopniu trudności.

ogółem 250 km tras

wyciągi: 61                                                        trasy: 100

gondole i koleje linowe: 6                         23% zielone
wyciągi krzesełkowe: 20                           29% niebieskie
orczyki: 28                                           35% czerwone
linki i taśmy: 7                                      13% czarne

Mapy

Serre Chevalier - kliknij

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier

Odbiór karnetów na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów w kasie przy wyciagu Pontillas lub Frejus. Vouchery wysyłane są do klientów drogą elektroniczną na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras. Karnet wliczony w cenę.

DATY 07.12.2017 - 16.12.2018 17.12.2017 - 07.04.2018

08.04.2018 - 14.04.2018
15.04.2018 - 22.04.2018

Dorośli 12-64 LAT 176,20 € 251 €

200,80 €
180,70 €

Dzieci 6-11 LAT 141,40 € 201,80 € 161,90 €
145,70 €
Seniorzy 65-74 LAT 159,80 € 226,40 € 182,40 €
164,20 €
Dzieci 0-5,99 LAT gratis gratis gratis

Pogoda

Serre Chevalier - kliknij

END OF SEASON PARTY Aquisana apt. 2-4 os.

FRANCJA - SERRE CHEVALIER - VILLENEUVE LA SALLE
ZOBACZ TAKŻE:

END OF SEASON PARTY Aquisana apt. 4-6 os.

Skalkuluj swój wyjazdCena/os:
1894 PLN 1649 PLN
Razem:
3788 PLN 3298 PLN
754 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.