Najważniejsze cechy:

  • Karnet: Serre Che 250 km w cenie
  • Świetna relacja jakość - cena
  • Przy wyciągu w historycznym Briançon.

Jednym zdaniem:

Apartamenty w świetnej cenie tuż przy gondoli, w zabytkowym mieście Briançon.

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2h do 2,5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Ski bus dolina Serre Chevalier

Narciarze i nie narciarze mogą skorzystać z autobusu (skibusa) łączącego Briançon z Monetier - kursuje tam i z powrotem. Koszt przejazdu jednorazowo 2 EUR/os.

Sprawdź rozkład tutaj.

IMPREZA: END OF SEASON (28.03-04.04.2020)

Baw się z ekipą Wygody i naszymi stałymi klientami podczas imprezy zakończenia sezonu!

To już 4 edycja tego kameralnego eventu.


Niezwykłą scenerię zapewniają rozległe i wysoko położone tereny narciarskie Se-Che oraz średniowieczne miasteczko Briancon, w którym mieszkamy. Wiosna to także luz i grillowe pikniki na stokach. Dla chętnych testy nart a wieczorem niezobowiązujące apres ski w lokalnych knajpkach. Będzie okazja do szusowania o wschodzie słońca, planujemy wspólne wyjścia na kolację sabaudzką oraz wyjazd do term. Kto był, ten wie, że warto. - wiecej szczegółów tutaj.

Położenie

Rezydencja położona w mieście Briançon 1326 m n.p.m., 100 m od wyciągu Prorel oraz od tras narciarskich, w niedalekiej odległości od najbliższych sklepów, restauracji, barów, 1,5 km do historycznego centrum miasta.

Hotel

Rezydencja

Niedawno odnowiona rezydencja oferuje w pełni wyposażone, komfortowe apartamenty. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Hotel nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 

Pokoje

W każdym apartamencie znajduje się: łazienka, kompletnie wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV sat, balkon.

Studio (ok. 24m²) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 2 osób, alkowy z łóżkiem piętrowym.

Do dyspozycji

Wszystkie apartamenty mają balkon, darmowe WiFi w apartamentach.

Po nartach

Serre Chevalier to jeden z największych ośrodków narciarskich w Alpach z 250 km tras, w którego skład wchodzi 13 miejscowości, są to zarówno spokojne tradycyjne wioski, nowoczesne kurorty, jak i historyczne miasto Briançon, znane z fortyfikacji Vaubana, budowniczego Ludwika XIV. Oprócz licznych zabytków znajdują się tu liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, bary, dyskoteki Zwiedzanie średniowiecznego miasta sztuki i historii to jedna z możliwych opcji apres ski, inne atrakcje miasta to centrum sportowo-rekreacyjne z wellnes „Parc 1326“, całoroczne zadaszone lodowisko o wymiarach olimpijskich oraz aquapark z basenami, aqua-terapią, strefą dla dzieci, zjeżdżalnią wodną, jacuzzi, biczami wodnymi, prądami wodnymi, dyszami masującymi, sauną oraz łaźnią parową.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W piateki, soboty i niedziele recepcja czynna w godzinach: 9:00-12:00 oraz 17:00-19:00.

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Prorel - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opiekę rezydenta na telefon * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN * 6-dniowy karnet narciarski Serre Chevalier * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty *dostęp w apartamentach do WiFi (gratis) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

Wyżywienia * transferów do wyciągów * pościeli * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 60-75 Eur/apt – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).

Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi – pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

pościel (10 EUR/os) * ręczniki (5 EUR/os) * sprzątanie końcowe (65-75 EUR/apt.) * parking 5 EUR/dzień - cena z 2019 roku może ulec zmianie. - zobacz miejsce parkingoweW trakcie imprezy END of SEASON (pobyt 28.03-04.04.2020) dodatkowo opcjonalnie za dopłatą proponujemy: 

  • KOLACJA REGIONALNA - koszt 25 Eur/os. (PŁATNE NA MIEJSCU)

Specjalnie dla naszych klientów regionalna kolacja, przygotowana w jednej z lokalnych restauracji.
Doskonała okazja aby skosztować saubauckich potraw i spędzić wieczór w gronie znajomych.
* realizujemy przy minimum 15 osobach chętnych / płatność na miejscu.

  • NARTY W MONTGENEVRE 100 km tras - koszt 10 Eur/os. (PŁATNE NA MIEJSCU)

250 km tras Serre Che to za mało?
W tym wydaniu End of Season poszerzamy możliwości i dodajemy extra 100 km tras w Montgenevre!
* realizujemy przy minimum 10 osobach chętnych / płatność na miejscu

  • SZTRUKS i FRANCUSKIE ŚNIADANIE - koszt 15 Eur/os. (PŁATNE NA MIEJSCU)

Realizujemy we środę 01.04.2020. * realizujemy przy minimum 10 osobach chetnych / płatność na miejscu

  • TESTY NART - NAJNOWSZE KOLEKCJE 2020 i 2021!

1-dniowe testy nart najnowszych kolekcji / Cena 15 EUR 
3-dniowe testy nart najnowszych kolekcji / Cena 30 EUR 
6-dniowe testy nart najnowszych kolekcji / Cena 50 EUR
* testy realizowane będę przy minimum 20 chętnych zgłoszonych w biurze w terminie do 15.03.2020.

wiecej szczegółów na stronie wydarzenia.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2 EUR/os./dzień oraz kaucja zwrotna za apartament (płatne na miejscu kartą kredytową 400 EUR/apt.).

Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier w cenie przez cały sezon

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Prorel - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ogólny opis regionu

Słoneczna stacja Serre Chevalier liczy 250 km tras rozlokowanych na wysokości pomiędzy 1200 i 2800 m n.p.m. i jest świetną alternatywą dla bardziej znanych alpejskich kurortów Ośrodek narciarski Serre Chevalier w północnej części regionu Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Alpy Wysokie, to kilkanaście miejscowości rozlokowanych w dolinie Guisane, z których najważniejsze to Chantemerle (1350m), Villeneuve-la-Salle (1400m), Monetier-les-Bains (1500) oraz średniowieczne miasto Briançon (1200m). Ośrodek leży niedaleko włoskiej granicy, na pograniczu parku narodowego des Ecrin, a trasy rozlokowane są na stokach masywu o tej samej nazwie. Ogromna liczba urozmaiconych tras, słoneczna pogoda, niższe ceny, oraz mniej zatłoczone trasy w porównaniu z bardziej znanymi ośrodkami narciarskimi, stanowią świetną propozycję dla miłośników białego szaleństwa. W głównych miejscowościach znajduje się mnóstwo restauracji, sklepów, barów, dyskotek a dzięki połączeniu autobusowemu można z łatwością dostać się do każdej z 4 głównych miejscowości, w tym zwiedzić znane ze średniowiecznych fortyfikacji, historyczne miasto Briançon.

Stacje narciarskie

Serre Chevalier – 250 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności rozlokowanych jest  na wysokości 1200-2800 m n.p.m., w części wysokogórskiej dominują trasy czerwone i czarne, poniżej 2000 m n.p.m. jest więcej tras łatwiejszych wiodących przez tereny zalesione. Serre Chevalier oferuje wiele atrakcji dla wielbicieli freestylu: boardercross, specjalne trasy z muldami, MélèZone – specjalnie przygotowane moduły ze śniegu i drewna oraz  sporej wielkości snowpark na wysokości 2000 m n.p.m. w Villeneuve z 4 strefami o różnym stopniu trudności.

ogółem 250 km tras

wyciągi: 61                                                        trasy: 100

gondole i koleje linowe: 6                         23% zielone
wyciągi krzesełkowe: 20                           29% niebieskie
orczyki: 28                                           35% czerwone
linki i taśmy: 7                                      13% czarne

Mapy

sprawdź - online

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier w cenie przez cały sezon

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Prorel - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras. Karnet wliczony w cenę.

KARNET SERRE CHEVALIER 6 DNI
(cennik oficjalny)
14.12.2019 - 20.12.2019 21.12.2019 - 03.04.2020

04.04.2020 - 19.04.2020

Dorośli 12-64,99 LAT 211,20 EUR 264 EUR

211,20 EUR

Dzieci 6-11,99 LAT 170,20 EUR 212,20 EUR 170,20 EUR
Seniorzy 65-74 LAT 191,9 EUR 238,1 EUR 191,9 EUR
Dzieci 0-5,99 LAT gratis gratis gratis

Signal du Prorel studio 2-4 os. (24m²)

FRANCJA - SERRE CHEVALIER - BRIANÇON
ZOBACZ TAKŻE:

Signal du Prorel apt. 4-6 os. (40m²)


Signal du Prorel studio 2-3 os. (21m²)

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2899 PLN 2739 PLN
Razem:
5797 PLN 5509 PLN
1268 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.