Najważniejsze cechy:

  • KARNET W CENIE
  • Komfortowe i rodzinne apartamenty
  • Nowoczesne centrum spa

Jednym zdaniem:

Komfortowe apartamenty, nowoczesne centrum spa, a do tego białe szaleństwo na najwyżej położonej stacji w Europie - Val Thorens. Dojazd gondolą z Orelle do Val Thorens to tylko 15 minut!

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Thorens bez odpinania nart 140 km tras) - karnet wliczony w cenę. Istnieje możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny (600 km tras: Les Menuires/Saint Martin, Val Thorens, Orelle, Méribel, Couchevel, La Tania and Brides-les-Bains).

Ramowy program imprezy

UWAGA: prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin

Ramowy program imprez samolotowych: 
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3,5h do 5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy,  Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

Położenie

Rezydencja Le Hameau des Eaux położona jest w dolinie Maurienne w miejscowości Orelle ok. 800 m od gondoli kursującej do stacji narciarskiej Val Thorens, przystanek skibusa bezpośrednio przy rezydencji.

UWAGA: prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin

Hotel

Rezydencja

Przestrzenne, w pełni wyposażone apartamenty rozlokowane są w 8 drewnianych budynkach. Do dyspozycji gości rozbudowane centrum wellness. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Wszystkie apartamenty posiadają: aneks kuchenny (kuchenka do gotowania, mikrofala, lodówka, ekspres do kawy, toster), łazienka oraz WC, TV, balkon.

Apartament (ok. 27-28m²) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładanym łóżkiem typu sofa dla dwóch osób, sypialni z łóżkiem podwójnym.

Do dyspozycji

Centrum wellness: basen, łaźnia turecka; szafki na sprzęt narciarski, Wi-Fi przy recepcji, garaż, parking, restauracja-bar, nieduży sklep z podstawowymi produktami.

Po nartach

Miejscowość Orelle położona na wysokości 900 m n.p.m. to autentyczna sabaudzka wioska, z domkami z kamienia i drewna. Jest to spokojna i urokliwa miejscowość, alternatywa dla gwarnych kurortów Val Thorens, polecamy dla tych, którzy cenią sobie kameralne miejscowości, a czas po nartach z przyjemnością spędzą w centrum wellness.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie. 

Uwaga

W Orelle na miejscu nie ma sklepu spożywczego – najbliższy duży market jest 6 km od rezydencji. Na recepcji można zamówić pieczywo - jest również sklepik z podstawowymi produktami - patrz galeria zdjęć. W rezydencji jest restauracja – dwa razy dzienne wyżywienie przy wykupie pakietu na pobyt 28-30 EUR/osoba/dzień.

Ceny orientacyjne: (ceny 2017-2018)
Samo śniadanie: od 10 EUR; kawa, soki owocowe , pieczywo , masło, dżem, croissant
Dania główne: Pizza od 9 EUR danie dnia od 12 EUR, Raclette 19 EUR do 22 EUR,  Tartiflette od 14 EUR

------

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W soboty recepcja czynna od 08:00-20:00.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Informacji Turystycznej Orelle (przy Gondoli) - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Miejsca odbioru skipassów - dla osób zakwaterowanych w Orelle - wejdż i sprawdź.

Instrukcja dla Ubezpieczeniowych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

UWAGA: prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego (SPRAWDŹ* 6-dniowy karnet (6x Val Thorens – Orelle) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty  * TV * WiFi w recepcji * parking zewnętrzny * korzystanie z centrum Wellness - uwaga limitowana liczba osob może korzystać w danym momencie z zaplecza - prosimy o wcześniejsze rezerwowanie w recepcji * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

Wyżywienia * transferów do wyciągów (bezpłatny bus spod rezydencji) * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * korzystania z Wi-Fi w apartamentach * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 40-80 EUR/apt. – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).

Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi – pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Dopłaty opcjonalne

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 EUR * dopłata do karnetu 3 Doliny * parking kryty (40 EUR/pobyt) * ręczniki (10 EUR/os.) * sprzątanie końcowe (płatne na miejscu 40-80 Eur/apt.).

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1 EUR/os./dzień (płatne na miejscu przy odbiorze karnetów w informacji turystycznej w Orelle) oraz kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 500 EUR/apt.-kaucja zwracana jest do około 2-3 tygodni).

Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6 x Val Thorens w cenie przez cały sezon. Możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Informacji Turystycznej Orelle (przy Gondoli) - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.


Miejsca odbioru skipassów - dla osób zakwaterowanych w Orelle - wejdż i sprawdź.

Ogólny opis regionu

Val Thorens to najwyżej położona stacja słynnego kompleksu 3 Dolin (na wysokości 2300 – 3230 m n.p.m.), czyli największego terenu narciarskiego na świecie dysponującego łącznie ponad 600 km tras oraz 200 wyciągami. 3 Doliny powstały na zboczach masywu Vanoise w latach 20 XX w,. dzięki Anglikom, którzy poszukiwali terenów do uprawiania narciarstwa, jakich w Wielkiej Brytanii brakuje. Teren stacji Val Thorens położny jest w środku ogromnego naturalnego amfi teatru zbudowanego na stokach pięciu lodowców i jest połączony wyciągami z Meribel i dalej z Courchevel. Mieszkając w samym Val Thorens mamy do dyspozycji całe bogate zaplecze apres ski tętniącego życiem kurortu, z kolei wybierając miejscowości Orelle można dotrzeć gondolą do Val Thorens i jego nartostrad w zaledwie 15 minut, a nie trzeba przepłacać za lokalizację apartamentów w bardziej znanej miejscowości. Dominuje tradycyjna architektura: domy z kamienia i drewna. Wielkim plusem jest niesamowita atmosfera tego miasteczka: rodzinna, ciepła i pełna charakteru.

Stacje narciarskie

W Val Thorens – Orelle Trasy rozlokowane na wysokości 1800-3230 m n.p.m. dostosowane są dla narciarzy prezentujących wszystkie poziomy zaawansowania, a nowoczesna sieć wyciągów obsługuje około 60 000 narciarzy na godzinę. Region oferuje wyjątkową jakość śniegu utrzymującego się od początku listopada do połowy maja. Czerwone i czarne trasy: La Combe de Caron, La Combe de Rosaël i Col de l’Audzin prowadzące z Cime de Caron (3300 m n.p.m.), zdaniem wielu są jednymi z najlepszych tras w Europie. Nie zapomniano również o tych początkujących i mniej zaawansowanych. Doskonałe tereny przygotowano dla miłośników jazdy w głębokim śniegu, a dla snowboardzistów snowpark o powierzchni 70 tys. m².

ogółem 150 km tras

Wyciągi                                                   Trasy
gondole i koleje linowe: 11                        51 % łatwych
wyciągi krzesełkowe: 14                            39 % średnich
orczyki: 4                                                10%  trudnych

Mapy

Val Thorens - Orelle [kliknij]

Karnet w cenie

6 x Val Thorens w cenie przez cały sezon. Możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Informacji Turystycznej Orelle (przy Gondoli) - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.


Miejsca odbioru skipassów - dla osób zakwaterowanych w Orelle - wejdż i sprawdź.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji (z wyjątkiem rezydencji Le Hameau Orelle) pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Thorens bez odpinania nart - karnet wliczony w cenę. Istnieje możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny (600 km tras: Les Menuires/Saint Martin, Val Thorens, Orelle, Méribel, Couchevel, La Tania and Brides-les-Bains)

Pogoda

Le Hameau Orelle apt. 2-4 os.

FRANCJA - VAL THORENS - ORELLE
ZOBACZ TAKŻE:

Le Hameau Orelle studio 2-4 os.

Skalkuluj swój wyjazdCena/os:
3500 PLN
Razem:
6999 PLN
1600 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.