Najważniejsze cechy:

  • 160 km tras narciarskich
  • Lokalizacja w centrum Valmeinier 1800
  • Niska cena

Jednym zdaniem:

Komfortowe apartamenty w pobliżu tras narciarskich oraz w centrum miejscowości Valmeinier 1800 z zapleczem après ski w bardzo atrakcyjnej cenie.

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Valmeinier Valoire (bez odpinania nart 160 km tras).

Karnet 6x Galibier Thabor (Valmeinier-Valoire) w cenie przez cały sezon.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

kamera on line :) - wejdź

Opcje dodatkowe dostępne na miejscu:

Za dopłatą na miejscu w wysokości 33 EUR/os./dzień nasi klienci mogą zakupić rozszerzenie karnetu do Val Thorens wjazd przez Orelle - dojazd we własnym zakresie.

Dodatkowo posiadając 6 dniowy skipass Galibier-Thabor (zawarty w cenie imprezy), możemy skorzystać z 1 dnia GRATIS w obszarze Les Sybelles (310 km tras) lub St François Longchamp (70 km tras) - dojazd we własnym zakresie.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 3h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00. Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

Położenie

Rezydencja położona na wysokości 1800 m n.p.m. w Valmeinier 1800, zaledwie 75 m od najbliższego stoku narciarskiego w centrum Valmeinier, 50 m od sklepów i restauracji.

Hotel

Rezydencja

Rezydencja wybudowana w góralskim tradycyjnym stylu z drewna i kamienia, pięknie wkomponowana w architekturę masteczka. Składa się z 62 funkcjonalnych, w pełni wyposażonych apartamentów zlokalizowanych w kilku połączonych ze sobą budynkach lub domkach typu chalet. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Nie ma możliwości udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z WC, w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, ekspres do kawy), balkon lub taras.

Apartament dwupokojowy typ 2P5 (ok. 33m2) – dla 2-5 os., składa się z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną kanapą lub pojedynczą sofą, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz kabiny/alkowy łóżkiem piętrowym lub łóżkiem pojedynczym.

Do dyspozycji

Szafki na narty, parking, WiFi (odpłatnie 8 EUR/dzień/2 urządzenia, 20 EUR/tydzień/2 urządzenia, Family pack 35 EUR/tydzień/3 urządzenia), bilard (odpłatnie 2 EUR/gra). W obiekcie można wypożyczyć suszarkę do włosów.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.

Procedury bezpieczeństwa

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19.

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach).

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmeinier - wejdż i sprawdź.

Instrukcja dla Ubezpieczeniowych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opiekę rezydenta na telefon (z wyjątkiem terminu 26/12-08/01/2021) * pościel * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Cars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN * 6-dniowy karnet narciarski Galibier Thabor (6 x Valmeinier-Valoire) * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel * korzystanie z TV * sprzątanie końcowe z wyłączeniem aneksu kuchennego * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) i transfer lotnisko-hotel-lotnisko * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

Wyżywienia * transferów do wyciągów * opłaty klimatycznej * ręczników * korzystania z Wi-Fi w apartamentach * kaucji zwrotnej * sprzątania końcowego aneksu kuchennego (obligatoryjne po stronie klientów)

Uwaga! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: posprzątać kuchnię, wyrzucić śmieci, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć i umyć podłogę. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

Komplet ręczników (9 EUR/os.) * korzystanie z WiFi w apartamentach dla 2 urządzeń (8 EUR/dzień, 20 EUR/tydzień, Family Pack - 35 EUR/tydzień/3 urządzenia) * obiekt akceptuje zwierzęta 60 EUR/pobyt/zwierzę * bilard 2 EUR/gra.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,60 EUR/os./dzień oraz kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300 EUR/apt. -kaucja zwracana jest do około 2-3 tygodni)

UWAGA - kuchnia apartamentu w dniu wyjazdu powinna być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6x Galibier Thabor (Valmeinier-Valoire) w cenie przez cały sezon.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmenier - wejdż i sprawdź.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Opcje dodatkowe dostępne na miejscu:

Za dopłatą na miejscu w wysokosci 34 EUR/os./dzień nasi klienci mogą zakupić rozszrzenie karnetu do Val Thorens wjazd przez Orelle.

Dodatkowo posiadając 6 dniowy skipass Galibier-Thabor (zawarty w cenie imprezy), możemy skorzystać z 1 dnia GRATIS w obszarze Les Sybelles (310 km tras) lub St François Longchamp (70 km tras).

Ogólny opis regionu

Valmeinier – Valloire to region położony w słonecznej Dolinie Maurienne. Ze względu na to, ze składa się właściwie z 3 stacji narciarskich, bywa określany jako mniejsze wydanie słynnych 3 Dolin. Zresztą słynne 3 Doliny mają właściwie swój początek w Valmeinier, ale w roku 1946 mieszkańcy skarżyli się na zbyt dużo zgiełku w ich miejscowości, dlatego teren narciarski Courchevel został rozbudowany bardziej na północ, i dopiero w roku 1986 wybudowano tutaj stację narciarską z prawdziwego zdarzenia. Mieszkańcy wioski Valmeinier od średniowiecza aż do połowy XIX wieku zajmowali się górnictwem i rolnictwem, ale w dobie industrializacji masowo opuszczali wioskę w poszukiwaniu łatwiejszej pracy i lepszych warunków życia, i obecnie wioskę na stałe zamieszkuje niecałe 300 osób. Dzięki temu w Valmeinier 1500 zachowały się stare, w tradycyjnym stylu utrzymane domy z kamieni. Centrum przeniosło się do Valmeinier 1800, nowoczesnej stacji, która została dopasowana do krajobrazu górskiego z dużą starannością. Znajdują się tu liczne restauracje, bary, sklepy, a nawet 3 kina. Valloire jest autentyczną tradycyjną wioską u podnóża przełęczy Galibier, znanej jako najwyższy przesmyk Alp na trasie Tour de France. Poza narciarstwem jedną z ciekawostek region jest coroczny konkurs rzeźby śniegu i lodu. Rzeźbiarze z całego świata odbywają spotkaniach twórczych przez trzy dni i trzy noce, a Valloire zamienia się w galerię sztuki zimowej.

Stacje narciarskie

Valloire razem ze stacjami narciarskimi Valmeinier 1500 oraz Valmeinier 1800 tworzą obszar narciarski Valmeinier – Valloire dysponujący w sumie ponad 160 km tras. Ze względu na położenie na wysokości między 1430 a 2750 m n.p.m. stacja Valloire zapewnia doskonałe warunki śniegowe. 70% terenu narciarskiego znajduje się powyżej 2000 m n.p.m.. 29 wyciągi i 89 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności usatysfakcjonuje osoby o każdym stopniu zaawansowania, a 650 armatek śnieżnych zapewni optimum pokrywy śnieżnej od grudnia do kwietnia. Aż 25% tras to trasy zielone, w tym 12 km trasa Selles, o różnicy poziomów 1050 m. Trasy czerwone znajdują się przede wszystkim w zachodniej części regionu oraz na zboczach Grand plateau, natomiast trasy czarne m. in. na zboczach La Setaz. W zachodniej części znajdują się także tereny do free ride. 70% obszaru narciarskiego leży powyżej 2000 m. n.p.m.

gondole i koleje linowe: 2 
wyciągi krzesełkowe: 17 
orczyki: 10

Trasy - 10% trudnych, 52% średnich, 38% łatwych.

Mapy

sprawdź - online

Karnet w cenie

6x Galibier Thabor (Valmeinier-Valoire) w cenie przez cały sezon.

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmenier - wejdż i sprawdź.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Opcje dodatkowe dostępne na miejscu:

Za dopłatą na miejscu w wysokosci 34 EUR/os./dzień nasi klienci mogą zakupić rozszrzenie karnetu do Val Thorens wjazd przez Orelle.

Dodatkowo posiadając 6 dniowy skipass Galibier-Thabor (zawarty w cenie imprezy), możemy skorzystać z 1 dnia GRATIS w obszarze Les Sybelles (310 km tras) lub St François Longchamp (70 km tras).

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Valmeinier Valoire  (bez odpinania nart 160 km tras) - karnet wliczony w cenę. 

KARTNET VALMEINIER-VALOIRE 6 DNI 
(cennik oficjalny)
19.12.2020 - 16.04.2021
Dorośli 217,50 EUR
Dziecko 5-12 lat 185 EUR
Dziecko 0-4,99 lat gratis
Senior 65-74 lat 196 EUR

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmeinier - wejdż i sprawdź.

Nowe wyciągi Valmeninier 2019-2020.

OURS BLANC apt. 2-5 os. (33m²) - 7 nocy

FRANCJA - VALMEINIER-VALLOIRE - VALMEINIER
ZOBACZ TAKŻE:

OURS BLANC studio 2-4 os. (28m²) - 7 nocy


OURS BLANC apt. 2-6 os. (35m²) - 7 nocy

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2588 PLN
Razem:
7763 PLN
1692 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.