Najważniejsze cechy:

  • Program Ski Safari!
  • 7 km od wyciągów Mt.Elmo/Alta Pusteria
  • Super cena

Jednym zdaniem:

Możliwość Ski Safari: Kronplatz, Cortina, Alta Badia, Pusteria, a do tego Super cena za hotel- to największe atuty tej oferty!

Program narciarski

Program Ski Safari: w celu jak najlepszego poznania regionu, dla klientów korzystających z dojazdu autokarowego zapewniamy transfery do wyciągów: 2 x Alta Pusteria, 1 x Cortina d'Ampezzo, 2 x Kronplatz, 1 x Alta Badia. Do w/w programu niezbędny jest zakup karnetu Dolomitisuperski.

Dla Klientów, którzy wykupili ofertę samolotową lub ofertę z dojazdem własnym, proponujemy możliwość zarezerwowania trasnferów na stoki w cenie 50 eur/os.(maksymalnie do 25 dni przed wyjazdem).

Dla klientów nie korzystających z propozycji Ski Safari proponujemy:
zakupić karnet Alta Pusteria (cena znizkowa dostępna w systemie rezerwacyjnym), który umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce (ok. 101 km tras). Karnet Alta Pusteria można wykupić u nas w cenie zniżkowej maksymalnie do 7 dni przed wyjazdem.

Dogodne dojazdy do stoków zapewnia darmowa lokalna kolejka „Ski Pusteria Express” (klienci hotelu Toblacherhof otrzymują  mobil card, dzięki której wszystkie dojazdy ski train są gratis). Najbliższa stacja - Toblach/Dobbiaco znajduję się w odległośći ok.700 m od hotelu, dojazd city busem (gratis) - przystanek ok. 200 m od hotelu.

Do stacji narciarskiej Kronplatz można dostać się kursującym co 30 minut pociągiem, dojeżdżając do stacji kolejowej Percha/Perca (Kronplatz). Tuż obok niej (ok. 20 m) znajduje się gondolka kompleksu Kronplatz.

Bezpośredni pociąg kursuje też co 30 minut do stacji narciarskiej 3 Zinnen (kierunek przeciwny niż na Kronplatz). Należy wysiąść na stacji  kolejowej Vierschach/Versciaco (Sextner Dolomiten). Tuż obok niej (ok. 50 m) znajduje się gondolka kompleksu Sextner Dolomiten (3 Zinnen).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu( od 4-6 h), zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Położenie

hotel usytuowany w pięknym alpejskim miasteczku Dobbiaco, ok.7 km od wyciągów Alta Pusteria (Mt. Elmo), 18 km od stacji Kronplatz (Olang/Valdaora), ok. 33 km od Cortiny d’Ampezzo. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się mniejsze stacje regionu Alta Pusteria: wyciągi w Dobbiaco Rienza ok. 500 m od hotelu (3 trasy narciarskie), wyciągi w San Candido 5 km od hotelu (6 tras narciarskich). Do stacji Toblach/Dobbiaco "Ski Pusteria Express" usytuowanej w odległośći ok.700 m od hotelu dojazd city busem (gratis) - przystanek ok. 200 m od hotelu.

Hotel

rodzinnie prowadzony obiekt pozwoli spędzić niezapominanie narciarskie wakacje. Dodatkowo niewielkie centrum wellness oraz dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej i śródziemnomorskiej dodadzą smaku wypoczynkowi. Oficjalna kategoria ***.

Pokoje

2-, 3-,4-osobowe pokoje wykończone drewnem, w każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, TV sat, telefon, Wi-Fi (gratis). Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness: sauna, łaźnia turecka, Kneipp, jacuzzi, solarium (dodatkowo płatne); restauracja, bar, lobby, sala TV, Wi-Fi (gratis), winda, narciarnia, parking, sejf (na recepcji).

Po nartach

przy głównej ulicy Dobbiaco rozlokowały się bary i sklepy. Najbliższa dyskoteka w Villabassa (4 km). Polecamy także wyjazd do Aquaparku w San Candido (5 km).

Kuchnia

śniadania – bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia włoska i tyrolska. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga

dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety: Alta Pusteria do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do 23 EUR/os.)

Karnet 6x Alta Pusteria umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci,  Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

Karnet 6x Dolomiti Superski umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich-Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej wskazanej w dokumencie. W przypadku braku voucheru, karnet nie zostanie wydany. Dla karnetu Junior i Senior przy odbiorze, konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia. W przeciwnym razie klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej ceny karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * 7xśniadania i obiadokolacje * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transfer do wyciągów wg programu narciarskiego (dotyczy oferty autokarowej) *  transport do hotelu wg wybranej oferty * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za korzystanie z solarium * transferów do wyciągów dla dojazdu własnego i samolotu * karnetu.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR) * karnet.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 r.ż.).

Ogólny opis regionu

Trzy wyniosłe kamienne szczyty Tre Cime (3003 m n.p.m.) są symbolem Alta Pusterii. Ta położona na północnym krańcu Dolomitów dolina jest miejscem, gdzie wyjątkowo wyraźnie widać przenikanie się wpływów północy i południa. Krzyżują się tu ważne szlaki komunikacyjne: pierwszy z nich wiedzie wzdłuż głównej grani Alp od Klagenfurtu przez leżące tuż za granicą austriacko włoską Dobbiaco, Brunico (stacja narciarska Kronplatz) do Brixen (Bressanone) w dolinie Adygi. Z kolei droga biegnąca na południe od Dobbiaco prowadzi poprzez pobliską Cortinę d’Ampezzo do Wenecji. Zarówno niższa część doliny Pusteria ze stolicą w Brunico jak i Alta Pusteria to fragment historycznej krainy Tyrol Południowy należącej do 1919 r. do Austrii. Obecnie Sudtirol – Alto Adige to autonomiczny region włoski, którego ludność – niezależnie od tego, że częściej mówi po niemiecku niż włosku nie uważa się ani za Włochów ani za Austriaków lecz za Tyrolczyków. Nazwy miejscowe podawane są w 2 – oficjalnie równouprawnionych językach, w świetnej miejscowej kuchni krzyżują się wpływy włoskie i północne, a nawet ci, których pierwszym językiem jest niemiecki przeklinają po włosku.

Stacje narciarskie

DOLOMITI DI SESTO/ ALTA PUSTERIA
Jeden z 12 regionów wchodzących w skład obszaru Dolomiti Superski (ponad 1200 km tras i 450 wyciągów). Do dyspozycji narciarzy ponad 80 km tras i 31 wyciągów w kilku niezależnych ośrodkach. Największym i najatrakcyjniejszym z nich jest niewątpliwie Mt. Elmo z nowoczesną infrastrukturą narciarską, w tym koleją linową, gondolą, wyciągami krzesełkowymi i ponad 21 km tras. O atrakcyjności tej stacji decydują długie, niemal 5 km trasy czarne i czerwone, prowadzące ze szczytu góry Elmo (2200 m n.p.m.) do stacji początkowej (1120 m n.p.m.). Mniej zaawansowani narciarze mają do dyspozycji kilka łatwiejszych i krótszych tras.
 Dzięki Ski train "Val Pusteria express" można dojechać ze stacji Dobbiaco do stacji Ried-Plan de Corones w miejscowości Perca, skąd jest połączenie bezpośrednio z peronu gondolką z trasami zjazdowymi.

Ogółem 101 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 6, wyciągi krzesełkowe; 7, orczyki; 19
Trasy - 17% trudnych, 68% średnich, 15% łatwych; sztuczne naśnieżanie; 95% tras
Przepustowość wyciągów; 32 000 os./godz.

Mapy

Mapa regionu Alta Pusteria kliknij

Karnety narciarskie

Karnet Alta Pusteria cennik oficjalny

Karnet umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

KARNET ALTA PUSTERIA      6 DNI

do 21.12.2019

07.01.2020 - 01.02.2020
22.03.2020 - koniec sezonu22.12.2019 - 06.01.2020
02.02.2020 - 21.03.2020

 

Dorośli

228 EUR 256 EUR 285 EUR

Junior ur. po 30.11.2003

159 EUR

179 EUR

199 EUR

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

Seniorzy ur. przed 23.11.1954

205 EUR

231 EUR

256 EUR

Pogoda

Prognoza dla regionu Alta Pusteria kliknij

Kamery

Alta Pusteria kliknij

TOBLACHERHOF

WŁOCHY - ALTA PUSTERIA - DOBBIACO

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2220 PLN 1912 PLN
Razem:
4441 PLN 3824 PLN
868 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.