Najważniejsze cechy:

  • Program Ski Safari!
  • 7 km od wyciągów Mt.Elmo
  • Super cena

Jednym zdaniem:

Możliwość Ski Safari: Kronplatz, Cortina, Alta Badia, Pusteria, a do tego Super cena za hotel- to największe atuty tej oferty!

Program narciarski

Program Ski Safari: w celu jak najlepszego poznania regionu, dla klientów korzystających z dojazdu autokarowego zapewniamy transfery do wyciągów: 2 x Alta Pusteria, 1 x Cortina d'Ampezzo, 2 x Kronplatz, 1 x Alta Badia. Do w/w programu niezbędny jest zakup karnetu Dolomitisuperski.

Dla Klientów, którzy wykupili ofertę samolotową lub ofertę z dojazdem własnym, proponujemy możliwość zarezerwowania trasnferów na stoki w cenie 50 eur/os.(maksymalnie do 21 dni przed wyjazdem).

Dla klientów nie korzystających z propozycji Ski Safari proponujemy:
zakupić karnet Alta Pusteria (cena znizkowa dostępna w systemie rezerwacyjnym), który umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce (ok. 101 km tras). Karnet Alta Pusteria można wykupić u nas w cenie zniżkowej maksymalnie do 7 dni przed wyjazdem.

Dogodne dojazdy do stoków zapewnia darmowa lokalna kolejka „Ski Pusteria Express” (klienci hotelu Toblacherhof otrzymują  mobil card, dzięki której wszystkie dojazdy ski train są gratis). Najbliższa stacja - Toblach/Dobbiaco znajduję się w odległośći ok.700 m od hotelu, dojazd city busem (gratis) - przystanek ok. 200 m od hotelu.

Do stacji narciarskiej Kronplatz można dostać się kursującym co 30 minut pociągiem, dojeżdżając do stacji kolejowej Percha/Perca (Kronplatz). Tuż obok niej (ok. 20 m) znajduje się gondolka kompleksu Kronplatz.

Bezpośredni pociąg kursuje też co 30 minut do stacji narciarskiej 3 Zinnen (kierunek przeciwny niż na Kronplatz). Należy wysiąść na stacji  kolejowej Vierschach/Versciaco (Sextner Dolomiten). Tuż obok niej (ok. 50 m) znajduje się gondolka kompleksu Sextner Dolomiten (3 Zinnen).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu( od 4-6 h), zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Położenie

hotel usytuowany w pięknym alpejskim miasteczku Dobbiaco, ok.7 km od wyciągów Alta Pusteria (Mt. Elmo), 18 km od stacji Kronplatz (Olang/Valdaora), ok. 33 km od  Cortiny d’Ampezzo. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się mniejsze stacje regionu Alta Pusteria: wyciągi w Dobbiaco Rienza ok. 500 m od hotelu (3 trasy narciarskie), wyciągi w San Candido 5 km od hotelu (6 tras narciarskich).  Do stacji Toblach/Dobbiaco "Ski Pusteria Express" usytuowanej  w odległośći ok.700 m od hotelu dojazd city busem (gratis) - przystanek ok. 200 m od hotelu.

Hotel

rodzinnie prowadzony obiekt pozwoli spędzić niezapominanie narciarskie wakacje. Dodatkowo niewielkie centrum wellness oraz dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej i śródziemnomorskiej dodadzą smaku wypoczynkowi. Oficjalna kategoria ***.

Pokoje

2-, 3-,4-osobowe pokoje wykończone drewnem, w każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, TV sat, telefon, Wi-Fi (gratis). Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness: sauna, łaźnia turecka, Kneipp, jacuzzi, solarium (dodatkowo płatne); restauracja, bar, lobby, sala TV, Wi-Fi (gratis), winda, narciarnia, parking, sejf (na recepcji).

Po nartach

przy głównej ulicy Dobbiaco rozlokowały się bary i sklepy. Najbliższa dyskoteka w Villabassa (4 km). Polecamy także wyjazd do Aquaparku w San Candido (5 km).

Kuchnia

śniadania – bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia włoska i tyrolska. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga

dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety: Alta Pusteria do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do 23 EUR/os.)

Karnet 6x Alta Pusteria umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

Karnet 6x Dolomiti Superski umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej wskazanej w dokumencie. W przypadku braku voucheru, karnet nie zostanie wydany. Dla karnetu Junior i Senior przy odbiorze, konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia. W przeciwnym razie klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej ceny karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) *transfer do wyciągów wg programu narciarskiego (dotyczy oferty autokarowej) *  transport do hotelu wg wybranej oferty * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za korzystanie z solarium * transferów do wyciągów dla dojazdu własnego i samolotu * karnetu.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) * karnet.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 r.ż.).

Ogólny opis regionu

Trzy wyniosłe kamienne szczyty Tre Cime (3003 m n.p.m.) są symbolem Alta Pusterii. Ta położona na północnym krańcu Dolomitów dolina jest miejscem, gdzie wyjątkowo wyraźnie widać przenikanie się wpływów północy i południa. Krzyżują się tu ważne szlaki komunikacyjne: pierwszy z nich wiedzie wzdłuż głównej grani Alp od Klagenfurtu przez leżące tuż za granicą austriacko włoską Dobbiaco, Brunico (stacja narciarska Kronplatz) do Brixen (Bressanone) w dolinie Adygi. Z kolei droga biegnąca na południe od Dobbiaco prowadzi poprzez pobliską Cortinę d’Ampezzo do Wenecji. Zarówno niższa część doliny Pusteria ze stolicą w Brunico jak i Alta Pusteria to fragment historycznej krainy Tyrol Południowy należącej do 1919 r. do Austrii. Obecnie Sudtirol – Alto Adige to autonomiczny region włoski, którego ludność – niezależnie od tego, że częściej mówi po niemiecku niż włosku nie uważa się ani za Włochów ani za Austriaków lecz za Tyrolczyków. Nazwy miejscowe podawane są w 2 – oficjalnie równouprawnionych językach, w świetnej miejscowej kuchni krzyżują się wpływy włoskie i północne, a nawet ci, których pierwszym językiem jest niemiecki przeklinają po włosku.

Stacje narciarskie

DOLOMITI DI SESTO/ ALTA PUSTERIA
Jeden z 12 regionów wchodzących w skład obszaru Dolomiti Superski (ponad 1200 km tras i 450 wyciągów). Do dyspozycji narciarzy ponad 80 km tras i 31 wyciągów w kilku niezależnych ośrodkach. Największym i najatrakcyjniejszym z nich jest niewątpliwie Mt. Elmo z nowoczesną infrastrukturą narciarską, w tym koleją linową, gondolą, wyciągami krzesełkowymi i ponad 21 km tras. O atrakcyjności tej stacji decydują długie, niemal 5 km trasy czarne i czerwone, prowadzące ze szczytu góry Elmo (2200 m n.p.m.) do stacji początkowej (1120 m n.p.m.). Mniej zaawansowani narciarze mają do dyspozycji kilka łatwiejszych i krótszych tras.
 Dzięki Ski train "Val Pusteria express" można dojechać ze stacji Dobbiaco do stacji Ried-Plan de Corones w miejscowości Perca, skąd jest połączenie bezpośrednio z peronu gondolką z trasami zjazdowymi.

Ogółem 101 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 6, wyciągi krzesełkowe; 7, orczyki; 19
Trasy - 17% trudnych, 68% średnich, 15% łatwych; sztuczne naśnieżanie; 95% tras
Przepustowość wyciągów; 32 000 os./godz.

Mapy

Mapa regionu Alta Pusteria kliknij

Karnety narciarskie

Karnet Alta Pusteria cennik oficjalny

Karnet umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

KARNET ALTA PUSTERIA 6 DNI

otwarcie sezonu-
21.12.2019

07.01.2020 - 01.02.2020
22.03.2020-koniec sezonu22.12.2019 - 06.01.2020
02.02.2020 - 21.03.2020

 

Dorośli

228 € 256 € 285 €

Junior ur. po 30.11.2003

159 €

179 €

199 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

Seniorzy ur. przed 23.11.1954

205 €

231 €

256 €

Pogoda

Prognoza dla regionu Alta Pusteria kliknij

 

Kamery

Alta Pusteria kliknij

TOBLACHERHOF

WŁOCHY - ALTA PUSTERIA - DOBBIACO

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2888 PLN 2587 PLN
Razem:
5776 PLN 5174 PLN
1202 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.