Najważniejsze cechy:

  • Blisko stoku
  • Idealny dla grup
  • Domowa atmosfera

Jednym zdaniem:

Hotel polożony na wys. ok. 1400 m. n.p.m. w niedalekiej odległości od stoku narciarskiego.

Program narciarski

3 dni przeznaczamy na stację Pejo, 2 dni w ośrodku Val di Sole ( Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprezy autokarowej:

Dzień 1 (sobota): wyjazd z Polski w nocy z soboty na niedzielę  (09.03/10.03).

Dzień 2 (niedziela): przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg. 

Dzień 3-6 ( poniedziałek-czwartek):  jazda w ośrodku Pejo, 2 wyjazdy na dowolną inną wybraną stację obszaru Super Skirama, śniadania, lunche w przerwie południowej, kolacje. Szczegóły programu narciarskiego oraz szkolenia nadzoruje kierownik wyjazdu z ramienia szkoły.

Dzień 7 (piątek): śniadanie, jazda na nartach, późniejszy powrót do hotelu, lunch/obiad, czas na prysznic,  około godz.18:00 wyjazd do Polski.

Dzień 8: (sobota): przyjazd do Krakowa około godziny 7 -ej rano.

Położenie

Hotel Zanella***, w którym są zakwaterowane dzieci, usytuowany jest ok. 400 m od wyciagów w Pejo.

Hotel Pejo***S, w którym mieszkają dorośli, usytuowany jest ok. 200 m od wyciągów w Pejo.

Hotel

Grupa podstawowa -młodzież +kadra:

 Hotel Zanella *** -  http://www.hotelzanella.it/

Grupa dodatkowa - dorośli:

Hotel Pejo***S - w wyjeździe mogą wziąć udział rodzice dzieci z naszej szkoły, ale także abiturienci, ich rodzice oraz ich znajomi w miarę dostępności miejsc. W trakcie całego pobytu grupa rodziców jest całkowicie niezależna, mieszka w hotelu oddalonym o 200 m od hotelu Zanella - w hotelu Pejo *** superior. Strona internetowa  http://www.hotelpejo.it/ .

Zasady zakwaterowania dorosłych: osoby zgłaszające się w parach lub np. trójkami otrzymują takie właśnie pokoje. Osoby zgłaszające się pojedynczo kwaterowane są w pokojach 2 lub 3 osobowych, z podziałem na kobiety i mężczyzn, z uwzględnieniem ewentualncyh zgłoszonych prefencji co do współmieszkańca.

Pokoje

Hotel Zanella:  podstawowe wyposażenie 2, 3, 4 osobowe, w każdym znajduje się łazienka z WC, prysznicem lub wanną; suszarką do włosów.

Hotel Pejo: utrzymane w tradycyjnym górskim stylu, 2 -osobowe, w każdym znajduje się łazienka z WC, prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, sejf, Wi-fi gratis.

Do dyspozycji

Hotel Zanella: restauracja, lobby, bar, narciarnia.

Hotel Pejo: centrum wellness odpłatnie ok.5 euro/os/wejście (sauna, łaźnia turecka, jacuzzi), bar, narciarnia, parking, Wi-Fi.

Kuchnia

Hotel Zanella: śniadania w formie bufetu, lunch oraz kolacje (pierwsze danie, drugie danie deser), woda w karafkach.

Hotel Pejo: 2 posiłki dziennie: śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z dań: 2 pierwsze, 2 drugie, deser), napoje dodatkowo płatne.

Uwaga

Ważne informacje:

Kieszonkowe: zapewnione jest wszystko co niezbędne, wraz z możliwością przygotowania herbaty na stok do termosów. Oczywiście na stoku można zawsze wydać pieniądze na czekoladę lub frytki. Przed wyjazdem w drogę powrotną do Polski zrobimy zakupy żywnościowe na drogę w supermarkecie (15 euro z pewnością wystarczy).

Zakwaterowanie ma miejsce w normalnym standardzie hotelowym: nie ma konieczności wyposażania dzieci w ręczniki, pościel itd.

JAK REZERWOWAĆ?

1 .Wyjazd rezerwować można od 06.11.2018 do 15.11.2018 (do północy) za pośrednictwem strony internetowej pod adresem:

 https://www.wygodatravel.pl/narty/wlochy/val-di-sole/pejo-biala-szkola?trip=294296

2. zaliczka 30% wartości wyjazdu

3. W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Na tę chwilę nie ma problemu z miejscami w hotelu, ale ogranicza nas ilość miejsc w autokarze.

4. W przypadku, jeśli dziecku na wyjeździe nie będzie towarzyszył rodzic, należy założyć rezerwację wpisując osobę dorosłą jako płatnika, a dziecko jako uczestnika.

5. Maile w sprawie wyjazdu prosimy kierować na: inspiracja@wygodatravel.pl

6. Oferta z dojazdem własnym jest niższa o 50 euro/os.

7. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy obowiązkowo zaznaczyć stopień zawansowania szkolenia dziecka.

UWAGA!

  1. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i chętnych.
  2. W sprawach nie ujętych w powyższym opisie obowiązują ogólne Warunki Uczestnictwa Wygoda Travel.
  3. Zakwaterowanie dorosłych odbywa się w pokojach 2 lub 3 osobowych, tak jak w ubiegłych latach z uwzględnieniem podziału na kobiety i mężczyzn lub małżeństwa.

Mapa

Cena zawiera

Hotel Zanella: 5 noclegów * 5 śniadań * 5 lunchów * 5 kolacji * woda do posiłków * karnet narciarski 3+2 (Pejo/Superskirama) * ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z uwzględnieniem sportów zimowych i ratownictwa* w przypadku wybrania oferty autokarowej - przejazd autokarem na trasie Kraków - Pejo – Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni obowiązywania karnetu Superskirama, szkolenia i opiekę instruktorską (wyłącznie dla uczniów naszej szkoły i zgodnie z programem ustalanym przez szkołę).

Hotel Pejo: 5 noclegów * 5 śniadań * 5 obiadokolacji * karnet narciarski 3+2 (Pejo/Superskirama)* ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z uwzglednieniem sportow zimowych * w przypadku wybrania oferty autokarowej  przejazd autokarem na trasie Kraków - Pejo - Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni obowiązywania karnetu Superskirama.

Cena nie zawiera

opłaty klimatycznej 1,50 €/dzień/os. dla osób powyżej 12 lat (płatna na miejscu) * transferów do stacji narciarskich dla dojazdu własnego.

Dopłaty opcjonalne

Wybrane możliwości dodatkowe oferowane przez region (płatne na miejscu)

wypożyczenie sprzętu narty/snowboard: dzieci od 45 euro/5 dni.
wstęp na basen w Pejo Terme:od 5 euro/os.

 

 

Karnet w cenie

karnet 3+2 Pejo/Superskirama

Ogólny opis regionu

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

MARILLEVA-FOLGARIDA

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole, ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras. Mapa: KLIK

ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio)

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 7
wyciągi krzesełkowe: 14
orczyki: 5

Trasy

13% trudnych
49% średnich
38% łatwych


SKIAREA MADONNA DI CAMPIGLIO – PINZOLO 

Madonna di Campiglio to jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Wyciągi i trasy położone są na zboczach Masywu Brenta, a po drugiej stronie doliny na zboczach Masywu Presanella. W najniższym punkcie doliny obydwa systemy tras łączą się ruchomą taśmą dzięki czemu można przemieszczać się pomiędzy nimi. Najdłuższy przejazd (z Groste do Madonny) to niemal 8 km (licząc niemal płaską końcówkę). Strona wschodnia: w Masywie Brenta, (szczyt Grosste – ok. 2500 m n.p.m.): trasy dłuższe i wyżej położone (różnica wzniesień ok. 900 m). Większość tras łagodnych i szerokich. Strona zachodnia: Masyw Pressanella (szczyty Paradalago – 5 Laghi): trasy o większym stopniu trudności. Ta część stacji narciarskiej połączona jest wyciągiem z obszarem Val di Sole (Folgarida). Z kolei Pinzolo to stacja narciarska usytuowana pod szczytem Cima Tossa w Masywie Brenta połączona z Madonną di Campiglio nową panoramiczną gondolą Pinzolo Campiglio Express. Najwyższy szczyt stacji to Dos del Sabion na wysokości 2100 m n.p.m. Różnica wzniesień jest znacznie większa niż w przypadku Madonny di Campiglio. Zjazd z góry na sam dół to ponad 8 km (pół na pół trasa czerwona i niebieska). W górnej części terenów narciarskich znajdują się wyłącznie trasy czerwone, w większości szerokie i znakomicie przygotowane. 2 trasy czarne dla prawdziwych ekspertów. Mapa: KLIK

ogółem 90 km tras (150 km wraz z Marillevą i Folgaridą), przepustowość wyciągów: 56 400 os./godz.

Wyciągi 
gondole i koleje linowe: 10
wyciągi krzesełkowe: 20
orczyki: 1.

Trasy 
15% trudnych
47% średnich
38% łatwych


TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras


PEJO

Stacja narciarska położna w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 20 km tras
Mapa: KLIK

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 2
wyciągi krzesełkowe: 4
orczyki: 1

 Trasy

27% trudnych
59% średnich
27% łatwych

Mapy

Val di Sole [kliknij]

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [klliknij]

Karnet w cenie

karnet 3+2 Pejo/Superskirama

Karnety narciarskie

WAŻNE: Karnety zawarte w cenie oferty , są karnetami w specjalnej, zniżkowej cenie dla Klientów WTG.

Poniżej podajemy  cennik karnetów oficjalnych, dla Klientów , którzy deccydują się do zakupu karnetów na miejscu.

Na miejscu obligatoryjnie każdy klient płaci kaucję za key card w wysokości 5 euro. Do karnetów nie jest wymagane zdjecie.

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta cennik oficjalny.
Karnet umożliwia jazdę na połaczonych stokach Marillevy, Folgaridy, Madonny di Campiglio i Pinzolo.

KARNET 6 DNI SKIAREA CAMPIGLI DOLOMITI DI BRENTA 

Do 21.12
od 07.01-25.01
od 11.03-koniec sezonu

Od 26.01- 10.03

Dorośli

245 € 280 €

Junior ur. po 30.11.2002

172 €

196 €

Dzieci ur. po 30.11.2010

gratis

gratis

Karnet  Folgarida - Marilleva cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na połaczonych stokach Folgarida -Marilleva.

KARNET 6 DNI FOLGARIDA MARILLEVA 

Do 21.12
od 07.01-25.01
od 11.03-koniec sezonu

Od 26.01- 10.03

Dorośli

194 € 221 €

Junior ur. po 30.11.2002

136 € 155 €

Dzieci ur. po 30.11.2010

gratis

gratis

Karnet Superskirama cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na wszystkich stacjach regionu Val di Sole.

KARNET 6 DNI SUPERSKIRAMA 

Do 21.12
od 07.01-25.01
od 11.03-koniec sezonu

Od 26.01- 10.03

Dorośli

256 € 292 €

Junior ur. po 30.11.2002

179 €

204 €

Dzieci ur. po 30.11.2010

gratis

gratis

Karnet Adamello Ski cennik oficjalny

Karnet umożliwia szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Tonale, Ponte di Legno, Temu

KARNET 6 DNI ADAMELLO SKI


od 07.01-01.02.2019
od 18.03-koniec sezonu

od 02.02-17.03.2019

Dorośli

192 € 222 €

Junior ur. po 30.11.2002

134 €

157 €

Dzieci ur.po 30.11.2010

gratis

gratis

Pogoda

Pogoda Val di Sole  [kliknij]

Pogoda Adamello Ski/Tonale  [kliknij]

Kamery

Val di Sole [kliknij]

Adamello Ski (Tonale/Ponte di Legno/Temu) [klliknij]

 

PEJO - BIAŁA SZKOŁA

WŁOCHY - VAL DI SOLE - PEJO

Skalkuluj swój wyjazdCena/os:
1839 PLN
Razem:
3971 PLN
918 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.