Najważniejsze cechy:

  • Bliskość wyciągów Gardena/Plose/Carezza
  • Centrum wellness z basenem
  • Smaczna kuchnia

Jednym zdaniem:

Hotel z centrum wellness w zabytkowej miejscowości z bezpośrednim dojazdem na stoki jest gwarancją udanego urlopu.

Program narciarski

ze względu na dogodne położenie hotelu w celu jak najlepszego poznania regionu, proponujemy  skorzystać z transferów  do wyciągów realizowanych busem hotelowym: 1 x Plose, 1xVal d`Ega (Carezza),  4 x Val Gardena. Do w/w programu niezbędny jest zakup karnetu Dolomitisuperski. 

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3h do 6h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Położenie

obiekt znajduje się w cichej okolicy zaledwie 200 m od centrum słonecznego miasta Barbiano. Do najbliższych stoków – Alpe Di Siusi (Castelrotto)  ok.16 km, do stoków Val Gardena (Ortisei) łączącej się z Sella Rondą ok. 17 km. Istnieje mozliwość skorzystania ze skibusa regionalnego, który jeździ przez 7 dni w tygodniu: poniedziałek-czwartek - Val Gardena, piątek - Val d`Ega(Carezza), sobota - Alpe Siusi, niedziela - Plose (rozkład jazdy dostępny na recepcji, należy dokonać rezerwacji na skibus dzień wcześniej do godziny 20:00.).Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany rozkładu jazdy.

Hotel

rodzinnie prowadzony obiekt w spokojnej okolicy z zapleczem wellness. Oficjalna kategoria ***S.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

2-3-osobowy pokój typu Dolomites o powierzchni ok. 19 – 22 m2, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, WC; suszarka do włosów, TV, Wi-Fi (gratis), sejf, telefon, balkon z widokiem na góry.

Do dyspozycji

centrum wellness (sauna fińska, kabina na podczerwień, łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, basen z dyszami do masażu oraz ze szklaną fasadą z widokiem na góry), solarium (za dopłatą); Wi-Fi (gratis), restauracja z widokiem na Dolomity, parking gratis (ilość miejsc ograniczona), garaż - cena (ilość miejsc ograniczona), winda, taras słoneczny, narciarnia, jeden wieczór w trakcie pobytu – włoski oraz jeden muzyczny.

Po nartach

Barbiano – zabytkowe miasteczko z kościołami wybudowanymi jeszcze w XIV wieku. Bary , sklepy oraz restauracje w centrum – ok. 200 m od hotelu. 

Kuchnia

śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (menu do wyboru). Raz w trakcie pobytu – włoski wieczór , oraz raz muzyczny wieczór.

Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga

aby wykorzystać w pełni region narciarski, proponujemy 6-dniowy karnet Dolomiti Superski - zakup na miejscu w kasie skipasowej.

Karnet 6x Dolomiti Superski umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. 

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta na telefon * korzystanie z centrum wellness (sauna fińska, kabina na podczerwień, łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, basen) * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * w opcji samolotowej-przewóz bagażu (bagaż rejestrowany-max 20 kg/os w max rozmiarze: 149x119x171 cm, bagaż podręczny w max rozmiararze:40x30x20cm, narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * transfery na wyciągi busem hotelowym (rozkład jazdy jest dostępny na recepcji, należy dokonać rezerwacji na skibus dzień wcześniej do godziny 20:00) * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * korzystanie z solarium * transferów do wyciągów (nie dotyczy transferów busem hotelowym) * karnet.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 EUR/os./dzień dla osób powyżej 14 lat.

Ogólny opis regionu

Val Gardena to długa, malownicza dolina w Południowym Tyrolu, otoczona dziko postrzępionymi górskimi wierzchołkami, zaledwie 70 km od przełęczy Brenner. Dojechać tu można wybierając trudniejszy wariant przez Ponte Gardena (Waidbruck) lub łatwiejszy przez Chiusa (Klusen) i Lajener Ried. Wszystko jedno którą drogę wybierzemy, naszym oczom ukażą się prawdziwe alpejskie olbrzymy: Sasso Lungo (3181 m n.p.m.), Sassopiatto (2958 m n.p.m.) i Piz de Sella (2284 m n.p.m.). W tej przepięknej panoramie Dolomitów znajduje się jedna z najlepszych i najsłynniejszych stacji narciarskich w Europie skupiona wokół miejscowości: Ortisei, Selva, Santa Cristina, słynna przede wszystkim z rozgrywających się tutaj zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Na narciarzy czekają słoneczne doliny i stoki, a także spadziste ściany skalne. Z wszystkich miejscowości można wyciągami dostać się na słynna Sella Rondę oraz zjechać z najwyższego szczytu Dolomitów – Marmolady (3343 m n.p.m.). Z Val Gardeną sąsiaduje kolejny duży ośrodek narciarski – Alpe di Siusi. Ta wysokogórska hala leżąca u stóp góry Sciliar zajmuje ponad 57 km2 i jest największym w Europie górskim płaskowyżem. Tereny narciarskie Alpe Siusi cechuje duże nasłonecznienie, przeważająca liczba tras niebieskich i czerwonych oraz szerokie nartostrady, idealne do jazdy carvingowej.

Stacje narciarskie

VAL GARDENA
Jeden z najsłynniejszych i najbardziej ekskluzywnych ośrodków narciarskich Europy. To właśnie na tutejszych stokach rozgrywane są mistrzostwa świata w konkurencjach szybkościowych. Co roku rzesze narciarzy wybierają Val Gardenę na miejsce swojego zimowego wypoczynku ze względu na szeroką ofertę stoków o zróżnicowanym stopniu trudności, bogatą infrastrukturę i przepiękne widoki. Trasy narciarskie sięgają wysokości 2 518 m n.p.m., a szczyty górskie – 3181 m n.p.m. Łącznie do dyspozycji narciarzy jest 175 km tras narciarskich obsługiwanych przez 77 wyciągów. Bywalcy tej stacji za najpiękniejszą trasę uważają 3 km odcinek „Dreier”, prowadzący z Ciampinoi. Trasy Val Gardeny połączone są z jednej strony z trasami regionu Alta Badia, z drugiej z Val di Fassą i wraz z położonymi po przeciwnej stronie masywu wyciągami Arabba/Marmolada tworzą słynną karuzelę narciarską Sella Rondę. Będąc w Val Gardenie można też poszusować w sąsiedniej stacji Alpe di Siusi zwłaszcza, że możliwe jest nabycie karnetu umożliwiającego jazdę w obydwu tych stacjach.

Ogółem 175 km tras
Wyciągi - gondole; 12, wyciągi krzesełkowe; 40, orczyki; 25
Trasy - 10 % trudnych,  60 % średnich,  30 % łatwych
Sztuczne naśnieżanie; 90% tras
Przepustowość wyciągów; 115 423 os./godz.


ALPE DI SIUSI
Ta licząca 60 km tras stacja narciarska, będąca największym wysokogórskim płaskowyżem w Europie, słynie z wyjątkowego nasłonecznienia (aż 250 słonecznych dni w roku) oraz dużej liczbie tras łatwych i średnich, dlatego szczególnie poleca się ją rodzinom z dziećmi, początkującym narciarzom oraz tym, którzy lubią łączyć narciarstwo z wypoczynkiem na świeżym powietrzu w pięknej górskiej scenerii. Atrakcją regionu jest niewątpliwie trasa Alpe di Siusi Witch Router, prowadząca przez najbardziej widokowe zakątki regionu, w których – wg. legendy – niegdyś odbywały się sabaty czarownic zamieszkujących rejony góry Schlern. We wtorki i czwartki czynny jest wieczorny stok o długości 2,3 km. Znaczącym plusem Alpe di Siusi jest bliskość rozsławionej Val Gardeny oraz łatwy dostęp (skibusem) do Sella Rondy.

Ogółem 60 km tras
Wyciągi - gondole; 1, wyciągi krzesełkowe; 14, orczyki; 6
Trasy - 3% trudnych,  63% średnich, 34% łatwych
Sztuczne naśnieżanie; 100% tras

Mapy

Val Gardena i Alpe di Siusi [kliknij]

Karnety narciarskie

Karnet Dolomiti Superski

Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski.

KARNET DOLOMITI SUPERSKI 6 DNI

30.11-21.12.2019

22.12.2019-06.01.2020
02.02.-21.03.2020

07.01-01.02.2020 

22.03.2020 do końca sezonu

Dorośli

218,0 €

313,0 €

282,0 €

245,0 

Dzieci ur. po 30.11.2003

153,0 €

219,0 €

197,0 €

172,0 

Seniorzy ur. przed 30.11.1954

196,0 €

282,0 €

254,0 €

221,0 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

0 €

0 €

0 €

0 €

Karnet Val Gardena/Alpe de Siusi

KARNET VAL GARDENA/ALPE DE SIUSI 6 DNI

30.11-21.12.2019

22.12.2019-06.01.2020
02.02.-21.03.2020

07.01-01.02.2020 i od 22.03.2020 do końca sezonu

Dorośli

232,0 €

290,0 €

261,0 €

Dzieci ur. po 30.11.2003

163,0 €

203,0 €

183,0 €

Seniorzy ur. przed 30.11.1954

209,0 €

261,0 €

235,0 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

0 €

0 €

0 €

Pogoda

Kamery

Val Gardena [kliknij]

Alpe di Siusi [kliknij]

HAUS AN DER LUCK

WŁOCHY - VAL GARDENA/ALPE DI SIUSI/ISARCO - BARBIANO

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
3120 PLN 2968 PLN
Razem:
6240 PLN 5936 PLN
1368 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.