Najważniejsze cechy:

  • Aktywny Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi
  • Woda, Tenis, Rowery także dla poczatkujących.
  • Góry i Woda czyli 2 w 1
  • Polska Kadra

Jednym zdaniem:

Najlepsza propozycja na aktywne wakacje. Wypoczynek i zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych TENIS, WODA, ROWERY, KONIE. Świetne jedzenie z ekologicznych produktów. Kontynuacja konwencji Mama i Ja także w lecie!

Położenie

hotel usytuowany jest nad jeziorem Millstätter w centrum miejscowości Döbriach, w otoczeniu bajecznych lasów. W miasteczku znajduje się supermarket, 2 sklepy sportowe, apteka i kilka barów. W okolicy hotelu znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz plaża i kąpielisko nad jeziorem. Dodatkowymi atrakcjami okolicy są baseny termalne sięgająceczasów rzymskich w Bad Kleinkirchheim oraz termy w Villach-Warmbad.

Hotel

4-gwiazdkowy obiekt idealnie dopasowany do potrzeb wypoczynku rodzinnego. Oferuje przestronne, nowoczesne pokoje, doskonałą kuchnię, na bazie lokalnych ekologicznych produktów, także z własnego gospodarstwa, ogrodu i sadu, ze specjalnym bufetem dla dzieci oraz liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci. Na terenie obiektu znajduje się m.in. strefa wellness, pokój zabaw, wewnętrzny mini basen dla dzieci, podgrzewany zewnętrzny basen z leżakami, duży ogród z placem zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i trampolinami, stadnina koni z niewielką ujeżdżalnią oraz  kort tenisowy. Dużą atrakcją dla najmłodszych jest mini zoo zamieszkiwane przez owce, króliki, kozy, kolorowe kury, świnki a nawet alpaki. Oficjalna kategoryzacja hotelu ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Dla naszych gości zarezerwowaliśmy komfortowe, przestronne pokoje superior o powierzchni 23-26m2, które pomieszczą od 2 do 4 osób dostosowane do rodzinnego wypoczynku (odnowione w 2017 roku). W każdym z nich znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną, oddzielną toaletę, TV sat, , telefon, wszystkie posiadają balkon wychodzący na ogród/teren posesji.

Do dyspozycji

Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się: bar, restauracja, bezpłatny parking, wifi w recepcji, strefa wellness dla dorosłych ( sauna fińska i łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, zabiegi kosmetyczne i masaże (odpłatnie)), lobby, podgrzewany zewnętrzny basen z leżakami, wypożyczalnia rowerów dla dorosłych (dla naszych klientów gratis), kort tenisowy, ogromny strefa zabaw (240m2) i miniklub (zjeżdżalnia, gry, zabawy) z open barem z sokami dla dzieci, plac zabaw w ogrodzie, stadnina koni z niewielką ujeżdżalnią oraz mini zoo zamieszkiwane przez owce, króliki, kozy, kolorowe kury, świnki a nawet alpaki. Goście mogą korzystać też z dużego ogrodu w którym jest mnóstwo miejsca dla wszelkiego rodzaju aktywności.

W odległości 1800 m od hotelu (15 minut spacerem) goście hotelu mogą również bezpłatnie korzystać z jeziora przy kąpielisku Sittlinger lub Parkbad Döbriach. Uwaga: zgodnie z regulacjami hotelu w strefie wellness obowiązuje nagość, a jedynym dopuszczalnym „ubraniem” jest ręcznik, wstęp dla osób powyżej 16 lat.

Kuchnia

Przygotowane z najwyższą starannością posiłki z lokalnych, ekologicznych  produktów, także z własnego gospodarstwa, ogrodu i sadu. Mając na uwadze najmłodszych gości hotelowa kuchnia serwuje dla nich specjalne menu, które zadowoli nawet największe niejadki.

Śniadanie w formie bufetu (7:30 do 10) – płatki śniadaniowe, dżemy, miody, Nutella, lokalne sery i wędliny, świeże pieczywo, kiełbaski, świeże warzywa i owoce, domowe wypieki.

Lunch (12:30-14:00) : bufet sałatkowy oraz ciepłe zupy.

Obiadokolacja (18:30-20:30): bufet przystawek, wybór z trzech wariantów dań głównych, oraz wybór deserów i serów.

Dodatkowo bar z sokami i źródlaną wodą dla dzieci gratis.

Kuchnia regionalna i międzynarodowa. Napoje do śniadań w cenie, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga

Basen w hotelu dostępny dla dzieci pod opieką rodziców również w czasie trwania zajęć nauki pływania w ramach pakietu Mama i Ja.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Mapa

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprezy z cyklu Mama i Ja/ Lato

Dzień 1: Zalecany przyjazd do godz. 12., zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjne z instruktorami, kolacja. Nocleg. Dzień 2 - 6: pobyt wypoczynkowy, 3 posiłki dziennie, zajęcia sportowe z instruktorami. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.

Opis konwencji Mama i Ja

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Od 14 lat z powodzeniem organizujemy rodzinne wyjazdy w konwencji Mama i Ja w okresie ferii zimowych. Jest to oferta skrojona na miarę dla rodzin z dziećmi, pozwala cieszyć się wakacjami i odpoczynkiem zarówno najmłodszym uczestnikom jak i ich rodzicom. Dzieci pod opieką naszych instruktorów narciarskich rozwijają swoje umiejętności, świetnie się bawiąc. W tym czasie rodzice również mogą cieszyć się odrobiną spokoju podczas urlopu.

W odpowiedzi na liczne pytania, począwszy od ubiegłorocznych wakacji rozszerzyliśmy KONWENCJĘ MAMA I JA RÓWNIEŻ NA SEZON LETNI!

Wy też chcecie aby wakacje z naszymi pociechami były czymś więcej niż tylko plażowaniem? Chcecie widzieć swoje dziecko próbujące swoich sił lub robiące postępy w żeglarstwie, pływaniu, grze w tenisa, jeździe na rowerze? A jednocześnie sami również potrzebujemy odpoczynku w czasie wakacji. W końcu chodzi o to, żeby był to urlop zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Decydując się na wyjazd Mama i Ja nie musicie dokonywać wyborów pomiędzy własnym odpoczynkiem a aktywnością dzieci. Pozwólcie, że to my zajmiemy się zorganizowaniem Waszego rodzinnego aktywnego wypoczynku.

JAK TO ROBIMY?

GDZIE I KIEDY?

Wyselekcjonowaliśmy dla was dwa piękne miejsca, które pomimo, że sporo od siebie oddalone mają bardzo podobny charakter. Wakacje rozpoczniemy (27.06 - 4.07) nad krystalicznie czystym, alpejskim jeziorem Miltstatter w austriackiej Karyntii w Hotelu Burgstalller. Na rodzinne wakacje zapraszamy też do Wielkopolski, do krainy 100 jezior w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, do kompleksu hotelowego Olandia (27.06-04.07; 04.07-11.07; 15.08-22.08; 22.08-29.08).

Wybraliśmy ośrodki o kameralnym charakterze, których piękne położenie pozwala korzystać z uroków natury nie musząc jednak rezygnować z wysokiego standardu hotelu i oferowanej infrastruktury. Szczególną wagę przyłożyliśmy do tego aby były to miejsca przyjazne najmłodszym, z infrastrukturą do różnorakich zajęć sportowych (korty tenisowe, basen, boiska, place zabaw, stadnina koni), ukierunkowanych na sport przez zabawę. Nie zaniedbujemy także dorosłych, zadbaliśmy więc o to aby hotele oferowały wysoki standard, dysponowały strefą wellness, strefą wypoczynku czy hotelowym barem. Oba miejsca znajdują się także w bardzo małej odległości od akwenów wodnych.


JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Mieszkacie ze swoimi dziećmi w przestronnych rodzinnych pokojach, po śniadaniu Waszym zadaniem jest przygotowanie i ubranie dziecka na zajęcia sportowe.

Wtedy opiekę przejmują instruktorzy. Cały dzień jest z góry zaplanowany. Zajęcia sportowe podzielone są na bloki: tenisowy, wodny, rowerowy oraz na grupy wg poziomów zaawansowania i wieku.  W praktyce zajęcia wyglądają tak, że podczas gdy część dzieci przebywa na korcie tenisowym, inna grupa uczestniczy w zajęciach na wodzie. W środku dnia robimy przerwę na obiad i wtedy proszeni jesteście o towarzyszenie swoim pociechom. Każdego dnia znajdzie się też trochę czasu wolego na relaks nad wodą czy basenem, wspólną wycieczkę rowerową czy jazdę konną pod okiem hotelowych instruktorów (możliwość rezerwacji przed wyjazdem).

Proponujemy także szkolenia tenisowe dla dorosłych. Jeżeli zdecydujesz się na naukę od zera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorów, wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rezerwacyjnym.

WAŻNE UWAGI MAMA I JA LATO

Wiek i umiejętności dziecka.

W niektórych przypadkach dzieci poniżej 4 lat (dolna granica wieku dla imprez Mama i Ja) mogą prezentować poziom wystarczający do szkolenia, jednak istotna jest także umiejętność adaptacji w grupie, bez towarzystwa rodziców.

Dodatkowo instruktorzy są uprawnieni do wyłączenia ze szkolenia dziecka w przypadku, gdy po pierwszym dniu zajęć jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia go do grupy najmniej zaawansowanej.

Bardzo prosimy o realną ocenę stopnia umiejętności sportowych w danej dyscyplinie dziecka. Przed wyjazdem skontaktujemy się z Państwem w celu wypełnienia karty informacyjnej opisującą m.in. stopień zaawansowania sportowego dziecka. Umożliwi nam to określenie liczby instruktorów oraz przygotowanie zajęć. Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących wymaganego wieku dziecka i jego rozwoju sportowego.

Szkolenia dla dorosłych

Realizowane są w trakcie wyjazdów z cyklu Mama i Ja i obejmują naukę lub doskonalenie techniki gry w tenisa pod okiem instruktorów w wymiarze 9h/turnus (rano lub popołudniu). Szkolenie dochodzi do skutku przy liczbie osób nie mniejszej niż 3 osoby. Maksymalna ilość osób w grupie wynosi 5. Uczestnictwo w szkoleniu należy zgłosić w momencie zakupu imprezy.

Bezpieczeństwo/ubezpieczenie

Podczas zajęć sportowych wszystkich uczestników obowiązują zasady bezpieczeństwa ogólnie przyjęte przy uprawianiu danej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU SIGNAL IDUNA (patrz: www.wygodatravel.pl/ubezpieczenie). Dzieci korzystają z hotelowego basenu tylko pod opieką rodziców.

Cena zawiera

7 noclegów zgodnie z wybranym terminem * 7x śniadanie,obiad i obiadokolacja * pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-15,99 lat  * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Pakiet Mama i Ja obejmuje:

naukę lub doskonalenie gry w tenisa (9h/ turnus) * zajęcia i aktywności na wodzie 6h/ turnus * zajęcia ogólno- sportowe typu: rowery, piłka nożna, siatkówka * opiekę instruktorów

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za zabiegi kosmetyczne * szkoleń dla dorosłych * lekcji jazdy konnej

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

PAKIET TENIS zajęcia z instruktorem dla dorosłych (dodatkowo płatne) 90 EUR/os:

nauka oraz doskonalenie gry w tenisa (9h/turnus)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – 2 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 16 lat).

Ogólny opis regionu

Karyntia to kraj związkowy na południu Austrii, ciągnący się od okolic Klagenfurtu aż za Spittal am der Drau. Z resztą kraju jest znakomicie skomunikowany dwoma autostradami: A2 (Wiedeń-Graz-Villach-Wenecja) i A 10 (Villach – Salzburg). Od reszty Austrii dzięki oddzieleniu główną granią Alp z najwyższym szczytem kraju Grossglocknerem (3798 m. n.p.m.) na czele odróżnia go cieplejszy, bardziej podobny do śródziemnomorskiego klimat i więcej dni słonecznych. Region ten to w sumie 29 ośrodków narciarskich różnej wielkości i o różnym stopniu trudności. Cechą charakterystyczną tego landu są także liczne duże jeziora, dzięki którym jest to także popularne wśród Austriaków miejsce na letnie wakacje.

Region jeziora Millstater to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie połączenie gór, jezior oraz klimatu jak z śródziemnomorskich miasteczek. 

 

MAMA i JA BURGSTALLER

AUSTRIA - KARYNTIA-MAMA I JA - DOBRIACH

Skalkuluj swój wyjazd


Podaj daty urodzenia:Aby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2967 PLN
Razem:
8899 PLN 7573 PLN
1690 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.