Najważniejsze cechy:

  • Aktywny Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi
  • Żagle, Windsurfing, Tenis, Rowery także dla poczatkujących.
  • Wysoki standard obiektu
  • Polska Kadra

Jednym zdaniem:

OLANDIA to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Wypoczynek i zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych TENIS, WODA, ROWERY, KONIE.  Świetna lokalizacje nad Jeziorem Kuchennym (ok. 70 km od Poznania i ok. 70 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Kontynuacja konwencji Mama i Ja także w lecie!

Położenie

Hotel położony jest w malowniczym zakątku Polski, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym w otulinie Puszczy Noteckiej. Dostęp do jeziora możliwy bezpośrednio z terenu hotelu.

Hotel

Hotel oferuje najwyższy standard i liczne możliwości dla rodzin z dziećmi. Kącik zabaw, boisko, plaża, piłkarzyki, plac zabaw, kręgle ogrodowe - to tylko niektóre z dostępnych na miejscu rozrywek. Na terenie Olandii znajduje się również mini ZOO, co daje dzieciom możliwości bezpośredniego obcowania ze zwierzętami, a także Skansen Olenderski, dzięki czemu istnieje możliwość poznania historii rozwoju polskiej gospodarki pozamiejskiej. Obiekt nie posiada oficjalnej kategoryzacji ponieważ jest obiektem zabytkowym pod opieką konserwatora zabytków. Wg naszej oceny, obiekt oferuje standard ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

dla naszych gości zarezerwowaliśmy przestronne, w pełni wyposażone 3 i 4 osobowe pokoje w wysokim standardzie. W pokojach znajdują się komfortowe łóżka oraz wygodne rozkładane kanapy i fotele. W przypadku pokoi 4 osobowych pokój posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną dwuosobową sofę (z przeznaczeniem dla dzieci).

Na życzenie klienta w pokoju mogą pojawić się zabezpieczenia kontaktów, czajnik elektryczny, dodatkowe koce lub poduszki. W każdym pokoju znajduje się telewizor, dostęp do WiFi, łazienka z prysznicem, ręczniki oraz suszarka do włosów. 

Do dyspozycji

Do dyspozycji gości znajduje się plaża, leżaki, plac zabaw, kącik dla dzieci, piłkarzyki, x- box, gry planszowe (bezpłatnie). Za dodatkową opłatą istnieje możliwość korzystania z boiska sportowego (poza zajęciami programowymi), restauracji, minigolfa, SPA, koni, sportów wodnych.

Przepiękna okolica oferuje ścieżki rowerowe (możliwość wypożyczenia rowerów w cenie 9 zł/h), trasy biegowe i do Nordic Walking (wypożyczenie kijów - 5 zł/h), a także lasy, w których można znaleźć mnóstwo grzybów. 

Jezioro Kuchenne to jezioro rynnowe o powierzchni ok. 32 hektarów, cechujące się dużą czystością. Nad jeziorem znajduje się szeroka, piaszczysta plaża strzeżona oraz kąpielisko, możliwość wypożyczenia kajaków lub rowerków wodnych. 

Kuchnia

Olandia oferuje kuchnię opartą o naturalne produkty prosto od regionalnych dostawców. O przygotowanie naturalnych i smacznych dań troszczą się najlepsi szefowie kuchni. Menu przygotowane jest również z myślą o najmłodszych gościach, z możliwością uwzględnienia różnych diet na życzenie klienta. 

Śniadania (w formie bufetu) i obiadokolacje - zupy i drugie dania w formie bufetu (bufet ciepły i zimny). Do śniadania napoje - kawa, herbata, soki, do obiadokolacji podawana jest woda z cytryną. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. 

Uwaga

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Mapa

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprezy z cyklu Mama i Ja/ Lato

Dzień 1: Zalecany przyjazd do godz. 12., zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne z instruktorami, kolacja. Nocleg. Dzień 2 - 6: pobyt wypoczynkowy, 2 posiłki dziennie, zajęcia sportowe z instruktorami. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.

Opis konwencji Mama i Ja

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Od 14 lat z powodzeniem organizujemy rodzinne wyjazdy w konwencji Mama i Ja w okresie ferii zimowych. Jest to oferta skrojona na miarę dla rodzin z dziećmi, pozwala cieszyć się wakacjami i odpoczynkiem zarówno najmłodszym uczestnikom jak i ich rodzicom. Dzieci pod opieką naszych instruktorów narciarskich rozwijają swoje umiejętności, świetnie się bawiąc. W tym czasie rodzice również mogą cieszyć się odrobiną spokoju podczas urlopu.

W odpowiedzi na liczne pytania, począwszy od ubiegłorocznych wakacji rozszerzyliśmy KONWENCJĘ MAMA I JA RÓWNIEŻ NA SEZON LETNI!

Wy też chcecie aby wakacje z naszymi pociechami były czymś więcej niż tylko plażowaniem? Chcecie widzieć swoje dziecko próbujące swoich sił lub robiące postępy w żeglarstwie, pływaniu, grze w tenisa, jeździe na rowerze? A jednocześnie sami również potrzebujemy odpoczynku w czasie wakacji. W końcu chodzi o to, żeby był to urlop zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Decydując się na wyjazd Mama i Ja nie musicie dokonywać wyborów pomiędzy własnym odpoczynkiem a aktywnością dzieci. Pozwólcie, że to my zajmiemy się zorganizowaniem Waszego rodzinnego aktywnego wypoczynku.

JAK TO ROBIMY?

GDZIE I KIEDY?

Wyselekcjonowaliśmy dla was dwa piękne miejsca, które pomimo, że sporo od siebie oddalone mają bardzo podobny charakter. Wakacje rozpoczniemy (27.06 - 4.07) nad krystalicznie czystym, alpejskim jeziorem Miltstatter w austriackiej Karyntii w Hotelu Burgstalller. Na rodzinne wakacje zapraszamy też do Wielkopolski, do krainy 100 jezior w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, do kompleksu hotelowego Olandia (27.06-04.07; 04.07-11.07; 15.08-22.08; 22.08-29.08).

Wybraliśmy ośrodki o kameralnym charakterze, których piękne położenie pozwala korzystać z uroków natury nie musząc jednak rezygnować z wysokiego standardu hotelu i oferowanej infrastruktury. Szczególną wagę przyłożyliśmy do tego aby były to miejsca przyjazne najmłodszym, z infrastrukturą do różnorakich zajęć sportowych (korty tenisowe, basen, boiska, place zabaw, stadnina koni), ukierunkowanych na sport przez zabawę. Nie zaniedbujemy także dorosłych, zadbaliśmy więc o to aby hotele oferowały wysoki standard, dysponowały strefą wellness, strefą wypoczynku czy hotelowym barem. Oba miejsca znajdują się także w bardzo małej odległości od akwenów wodnych.


JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Mieszkacie ze swoimi dziećmi w przestronnych rodzinnych pokojach, po śniadaniu Waszym zadaniem jest przygotowanie i ubranie dziecka na zajęcia sportowe.

Wtedy opiekę przejmują instruktorzy. Cały dzień jest z góry zaplanowany. Zajęcia sportowe podzielone są na bloki: tenisowy, wodny, rowerowy oraz na grupy wg poziomów zaawansowania i wieku.  W praktyce zajęcia wyglądają tak, że podczas gdy część dzieci przebywa na korcie tenisowym, inna grupa uczestniczy w zajęciach na wodzie. W środku dnia robimy przerwę na obiad i wtedy proszeni jesteście o towarzyszenie swoim pociechom. Każdego dnia znajdzie się też trochę czasu wolnego na relaks nad wodą czy basenem, wspólną wycieczkę rowerową czy jazdę konną pod okiem hotelowych instruktorów (możliwość rezerwacji przed wyjazdem).

Proponujemy także szkolenia tenisowe dla dorosłych. Jeżeli zdecydujesz się na naukę od zera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem naszych instruktorów, wystarczy zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rezerwacyjnym.

WAŻNE UWAGI MAMA I JA LATO

Wiek i umiejętności dziecka.

W niektórych przypadkach dzieci poniżej 4 lat (dolna granica wieku dla imprez Mama i Ja) mogą prezentować poziom wystarczający do szkolenia, jednak istotna jest także umiejętność adaptacji w grupie, bez towarzystwa rodziców.

Dodatkowo instruktorzy są uprawnieni do wyłączenia ze szkolenia dziecka w przypadku, gdy po pierwszym dniu zajęć jest widoczne, iż nie ma możliwości włączenia go do grupy najmniej zaawansowanej.

Bardzo prosimy o realną ocenę stopnia umiejętności sportowych w danej dyscyplinie dziecka. Przed wyjazdem skontaktujemy się z Państwem w celu wypełnienia karty informacyjnej opisującą m.in. stopień zaawansowania sportowego dziecka. Umożliwi nam to określenie liczby instruktorów oraz przygotowanie zajęć. Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących wymaganego wieku dziecka i jego rozwoju sportowego.

Szkolenia dla dorosłych

Realizowane są w trakcie wyjazdów z cyklu Mama i Ja i obejmują naukę lub doskonalenie techniki gry w tenisa pod okiem instruktorów w wymiarze 9h/turnus (rano lub popołudniu). Szkolenie dochodzi do skutku przy liczbie osób nie mniejszej niż 3 osoby. Maksymalna ilość osób w grupie wynosi 5. Uczestnictwo w szkoleniu należy zgłosić w momencie zakupu imprezy.

Bezpieczeństwo/ubezpieczenie

Podczas zajęć sportowych wszystkich uczestników obowiązują zasady bezpieczeństwa ogólnie przyjęte przy uprawianiu danej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem TU SIGNAL IDUNA (patrz: www.wygodatravel.pl/ubezpieczenie). Dzieci korzystają z hotelowego basenu tylko pod opieką rodziców.

Cena zawiera

7 noclegów zgodnie z wybranym terminem * 7x śniadanie i obiadokolacja * pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-15,99 lat  * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Pakiet Mama i Ja obejmuje:

naukę lub doskonalenie gry w tenisa (9h/ turnus) * zajęcia i aktywności na wodzie 6h/ turnus * zajęcia ogólno- sportowe typu: rowery, piłka nożna, siatkówka * opiekę instruktorów

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za zabiegi kosmetyczne * szkoleń dla dorosłych * lekcji jazdy konnej

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

PAKIET TENIS zajęcia z instruktorem dla dorosłych (dodatkowo płatne) 90 EUR/os:

nauka oraz doskonalenie gry w tenisa (9h/turnus)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – 1,70 PLN /os./dzień (dla osób powyżej 16 lat).

Ogólny opis regionu

Region o wyjątkowym bogactwie naturalnym. Dorzecze Warty i liczne jeziora polodowcowe, morenowe wzgórza i ogromne obszary leśne czynią go wyjątkowo atrakcyjnym dla osób ceniących wypoczynek na łonie natury. Lasy w Wielkopolsce zajmują jedną czwartą regionu, największy z nich, Puszcza Notecka, to drugi co do wielkości kompleks leśny w Polsce. Stolica regionu, Poznań, warta jest odwiedzenia nie tylko ze względu na piękny renesansowy ratusz i uroczą starówkę, ale także jeden z pierwszych ośrodków władzy w dawej Polsce, Ostrów Tumski, z najstarszą w kraju katedrą, gdzie wg tradycji pochowani zostali Mieszko I i Bolesław Chrobry.

MAMA I JA OLANDIA

POLSKA - WIELKOPOLSKA-MAMA I JA - KWILCZ

Skalkuluj swój wyjazd


Podaj daty urodzenia:Aby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
1770 PLN
Razem:
5310 PLN 4981 PLN
1103 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.